KAYAK OTELLERİ
  • Kayak Otelleri

Daha önce kayak yapın ya da yapmayın, kayak tatilinden herkesin keyif alacağı bir gerçek. Özellikle çocuklu ailelerin için kışın ortasında yapılacak kayak tatili unutulmaz heyecanlar yaşatabilir sizlere.. 4 mevsimin yaşandığı ülkemizde artık bir çok şehirde Kayak Otelleri bulunmaktadır.

Kayak Otelleri nedir ne amaçla kurulmuştur?

Kayak Otelleri, kışın ve karın tadını çıkarma ve kayak yapmak isteyen tatilcilere, üstün hizmet sunmak için kayak merkezlerinin yanı başında konumlanmış otellerdir.

Eğer daha yeni başladıysanız kayak yapmaya hiç endişelenmeyin.. Kayak Otelleri genellikle bünyelerinde profesyonel kayak hocaları bulundurmaktadır. Alacağınız kayak veya snowboard dersleri sonrasında, tesislerde bulunan pistlerde yapacağınız pratiklerle kayak yapabilirsiniz. Elbette kışın yapılacak kayak tatilini sadece kayak yaparak değil , bir çok kış sporundaki maharetlerinizi deneyerek tatilinizi çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Mesela Big Foot, ATV safari, kar motosikleti, kızak ve buz pateni gibi en gözde kış sporlarını da yaparak tatilinizi çok daha eğlenceli geçirebilirsiniz.

Kış Turizminin geliştiği ülkemizin bir çok köşesinde bulunan Kayak Otelleri, bünyelerinde bulundurduğu spa ve wellnes gibi hizmetleri ile de tatilinizi çok özel ve sıradışı geçirmenizi sağlıyor.

Günboyu kayak yapan tatilciler enfes bir akşam yemeğinin ardından sıcacık şömine başında büyülü anlar yaşamakta, spa ve wellnes hizmeti sunan otellerde, sıcacık kapalı havuzların keyfini çıkarmakta, özel masajlarla vücudunu tepeden tırnağa tazelemekte.. Yani tatil denilince, yenilenmek, enerji toplamak denilince aklınıza sadece yaz ayları deniz kenarı gelmesin. Kışın ara dönemde yapılacak keyifli bir kar tatili, zindeliğiniz ve stres atmanız için ideal.

Peki Kayak Otelleri nerelerde bulunur?

Yukarıda da belirttiğimiz günü yılın 3 - 4 ayı kış yaşanan ülkemizde, özellikle doğu illerde çok daha uzun sürelerle kar yağışı gözlenmektedir. Kar tatili yapmak isteyen tatilciler, Ülkemizin en gözde kayak tesislerinin bulunduğu Uludağ, Kartepe, Palandöken, Kartalkaya, Erciyes ve Sarıkamış gibi bölgelerde bulunan kayak otelleri arasından birini seçebilir.


Uludağ kayak otelleri, Kartepe kayak otelleri, Kartalkaya kayak otelleri, Palandöken kayak otelleri, Ilgaz kayak otelleri ve daha bir çok kayak otelleri arasından size en yakın ve en uygun fiyatlı olanı tercih edip, kışı çok daha keyifli ve stressiz geçirebilirsiniz.

İslami Kayak Otelleri Kimlere hizmet eder?

İslami Kayak Otelleri, dinimizin emri gereği alkol kullanmayan, İslami bir bakış açısına sahip, geleneklerine ve manevi değerlerine bağlı kişi ve ailelerin kayak tatili yaptığı alkolsüz aile otelleridir. Bu otellerde özellikle tesettürlü hanımların rahatlıkla tatil ve kayak yapabilmesi için her türlü olanak vardır. Alkol servisi ve satışı olmayan Helal Tatil anlayışında olan İslami Kayak Tesisleri, ailelerin konforlu ve şık bir ortamda tatil yapması için her türlü olanakları ailelere ve kişilere sunar.

İslami Kayak Otelleri'ni diğer otellerden ayıran bir diğer önemli fark da bay ve bayan havuzlarının kesinlikle ayrı olmasıdır. Bayanlara özel masaj odaları, tesettürlü hanımların çocukları ve sevdikleriyle zaman geçirebildiği özel alanlar bu tarz İslami Kayak Otelleri'nin vazgeçilmez özelliklerindendir. İçki vb. alkollü içeceklerin dinimizce haram sayılmasından dolayı bu otelleri Alkolsüz Kayak Oteli vasfını taşırlar.

İslami Kayak Otelleri'nde tatil yapan aileler büyük bir çoğunlukla İslami bir yaşam şekline sahip olduğu için, tatil boyunca müstehcen ve çocuklarının görmesini istedikleri bir takım sahnelerler karşılaşmazlar. Olumsuz sürprizlerin yok denecek kadar az olduğu Tesettür Tatil anlayışıyla hizmet veren bu  oteller bu hassasiyetlerinin karşılığını fazlasıyla alırlar. Her geçen yıl sayıları büyük bir hızla artan alkolsüz kayak otelleri, misafirlerinin memnuniyetini kazanmış gözde kayak tesisleridir.

Alkolsüz Kayak Otelleri içerisinde en favoriler hangileridir derseniz kuşkusuz Uludağ Alkolsüz kayak otelleri ve Erciyes Alkolsüz kayak otelleri başı çeker.. İsterseniz muhafazakar kesimin gönül rahatlığı ile gidebileceği, hizmet kalitesinden tutun da yemesine içmesine kadar 4 dörtlük hizmet veren Otellere bir göz atalım..


Fiyat Almak İstiyorum