İSLAMİ YAZ OTELLERİ
  • İslami Yaz Otelleri

Tatil cenneti ülkemizin yazı başka güzel kışı başka güzel. 3 tarafı denizlerle çevrili güzel vatanımıza gelenler ülkemize hayran kalmaktalar. Dolayısıyla Doğa harikası kıyıları, tarihi zenginlikleri ve insanımızın güleryüzlü hoşgörülü hizmeti turizm sektörünün ilerlemesine sebep olmuştur.

Turizm sektörünün ilerlerlemesi ise gerek islami konseptte olsun, gerekse normal olsun, yaz otelleri adı altında özellikle kıyı bölgelerimizdeki şehirlerde bir çok tesissin kurulmasına olanak sağlamıştır. Yaz Otelleri, özellikle Antalya, Muğla, İzmir, İstanbul, Bursa gibi illerimizde yoğunlukla açılmıştır.

Yaz Otelleri neden kurulmuştur?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ülkemizin hem coğrafi konumu, hem iklimi, hem tarihi zenginlikleri yerli ve yabancı turislerin ilgisini çekmekte, her yıl özellikle yaz aylarında tatil beldelerine ziyaretçi akını yaşanmaktadır. Tatilciler yaz otelleri sayesinde huzurlu, keyifli ve adrenalin dolu bir tatil geçirebilme olanağı bulmaktadır. Yaz otelleri, bünyelerinde bulundurduğu spa, ve animasyon çeşitliliği ile de tatilcilere dolu dolu bir yaz tatili yaşatmaktadır. Bazı Yaz otelleri ise, ünlü sanatçılarla anlaşarak, tatil sezonunun belli tarihlerinde gelenlere canlı müzik ziyafeti yaşatmakta..

İslami konseptteki yaz otelleri ise, özellikle muhafazakar ailelerin beklentilerini önceleyerek hizmet vermekte, otel dizaynını bu beklentiler doğrultusunda düzenlenmektedir. İslami Yaz Otelleri olarak da adlandırılabilecek bu oteller, denize sıfır, 5 yıldızlı olabilmekte ve ülkemizin en bilinen tatil beldelerinde bile bulunabilmektedir. Artık muhafazakar ailelerde yaz otelleri arasından islami konseptte olanlarını tercih edip, Bodrum, Marmaris, Alanya, Kemer, Çeşme gibi ünlü tatil merkezlerinde bile tatil yapabilmektedir. Bu otellerde diğer yaz otellerinden farklı olarak alkol servisi ve satışı yasak olup, bay ve bayan havuzları ayrıdır.

İslami Yaz Otelleri günümüzde yaz tatillerini çocuklarıyla birlikte müstehcen görüntülere şahit olmadan temiz nezih bir ortamda geçirmek isteyenlerin vazgeçilmez adresi olmaya başlamıştır. İslami Otel işleten otel sahipleri misafirlerinin beklentilerini ve dini hassasiyetlerini bildiği içindir ki, helal otellerde tatil yapan tatilciler tatillerini huzur içinde yapıp bu otellerden memnun ayrılmaktalar.

Antalya'da bulunan Yaz Otelleri

Antalya ülkemizin yaz tatili boyunca turist akınına uğrayan önemli bir şehridir. İstanbul'dan sonra Antalya yıl içinde binlerce turisti aynı anda ağırlamaktadır. Bu nedenle Turizmin gözbebeği şehirlerimizdendir Antalya.. Antalya'da bulunan yaz otelleri, konfor, şıklık ve hizmet kalitesi olarak dünya standartlarını yakalamış bulunmaktadır. Bu nedenle, komşu ülkeler dışında, ülkemize taaa uzak memleketlerden bile tatile gelenler olmaktadır. Bundan başta ülkemiz insanının misafirperver güler yüzlü olmasının yanında, 3 tarafı denizlerle çevrili olmasının etkisi büyüktür.  
Fiyat Almak İstiyorum