İSLAMİ VİLLALAR
  • İslami Villalar

Muhafazakar kesim tarafından ideal tatil mekanı olarak tercih edilen İslami Villalar, son yıllarda İslami yaşantısı olan kişiler tarafından yaz veya kış dönemlerinde rezerve edilmektedir. Denize girmek istemeyen, yada erkekli bayanlı karma ortamlardan sakından tesettürlü aileler, İslami Villaların korunaklı havuzları sayesinde diledikleri gibi havuz keyfi yaşayabilmektedir. Ailece gidilen bu villalarda tatil yapmak rahatlığının yanında otel yemeklerini yemek istemeyen, istedikleri gibi yemek hazırlamak isteyenler için de fazlasıyla idealdir.

İslami Korunaklı Villalar

1) Alya Sierra Bodrum
2) Alya Villa Marmaris
3) Alya Piynar Marmaris

İslami Villalar'ın en büyük özelliği etrafının başka villalar ya da çevredeki binalar tarafından görülmeyecek şekilde konumlandırılmış ya da inşaa edilmiş olmadır. Bu sayede gerek geleneksel değerlerinden dolayı, gerekse dini yaşantısından dolayı erkeklerin bulunduğu ortamda, yada kadınların bulunduğu ortamda yüzmek istemeyen aileler Muhafazakar Villaları yoğunlukla tercih etmekteler.


İslami Villalar genellikle ülkemizde ünlü tatil beldelerinde ve de denize çok yakın konumda olan yerlerde konumlanmıştır. İsterseniz en gözde Muhafazakar Villalar ın bulunduğu yerlere kısaca bir göz atalım..

1-) Bodrum İslami Villalar


Sakinlik ve huzur arayanların ilk adreslerinden Bodrum'da gözlerden uzak doğayla iç içe keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Korunaklı ve dışarıdan kesinlikle görünmeyen havuzları ile Sierra Hills Villalarımız tam da aradığınız bu huzuru size yaşatabilir.. Şehrin karmaşasından uzak, yeşil ve mavinin buluştuğu eşsiz bir manzaraya karşı, değerlerinize uygun bir tatil yaşamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bodrum Özel Havuzlu Villalar ımız sizleri bu yaz unutamayacağınız bir tatil için bekliyor.

2-) Fethiye Muhafazakar İslami Villalar3-) Muğla Kalkan Muhafazakar İslami Villalar4-) Marmaris Muhafazakar İslami Villalar

Yemyeşil doğasıyla pırıl pırıl koyları ile yerli yabancı bölgeye gelen ziyaretçilerini kendine hayran bırakan Marmaris'te muhafazakar değerlere uygun villa tatili yapmak artık hiç de hayal değil.

Turunç Bölgesi'nde Çam ormanları içerisinde konumlanan villalarımız iki katlı ve deniz manzaralı, tek katlı olmak üzere ikiye ayrılmıştır.

3 yatak odalı Deniz manaralı Alya Villa Butik otelimizde, ailenizle birlikte gözlerden uzak bir tatilin tadını çıkarırken yemek derdiniz de olmayacak.. Villalarımıza ait özel restoranımızda sabah kalvaltısı ve akşam yemeğini yiyebilir, 5 dakika mesafe uzaklıktaki plajımızda denize girebilirsiniz.
5-) Fethiye Ölüdeniz'e yakın Muhafazakar İslami Villalar
Fiyat Almak İstiyorum