İNDİRİMLİ OTELLER
  • İndirimli Oteller

Alkolsüz aile değerlerine önem veren, özellikle muhafazakar f
Değerlere uygun yaşamaya özen gösteren ailelerin tercih ettiği otellere  genel olarak Muhafazakar İslami Oteller denir.. Bu otellerde tatil yapanlar bilirler ki, ucuza tatil yapmanın, indirimli fiyatlardan yararlanmayı  yolu ya sezon dışı tatil yapmaktır, yada Erken Rezervasyon döneminde rezervasyonlarıni oluşturmaktır. 

2024 Erken Rezervasyon dönemi neden önemli? Fakat indirimli fiyatların en yüksek olduğu dönem, 2023 Yılının Eki. Ayının başıdır. YANI NE KADAR erken rezervasyon olusturusaniz o kadar kardeşiniz demektir. 

Erken rezervasyon demek, tatili ucuza getirmek demek.. Yani sezon fiyatlarına göre en az %40 % 50 indirim uygulanan bu dönem 2023 yılının Ekim ayından, 2024 yılının Mayıs sonuna kadar devam edecek. Muhafazakar yani İslami Tatil konseptinde hizmet veren otellerde indirim denildiğinde akla gelen ilk dönem Erken Rezervasyon dönemidir. Bu dönemde tatilinizi %40 hatta %50 ye varan indirimlerle alabilirsiniz.. İndirimli olarak tatil yapmanın ikici yolu ise, Sezon dışı dönemde tatil yapmaktır.. Sezon genelde okulların açık olduğu dönemdir. BUdonemin dışındaki dönemler ise fiyatlarin düştüğü daha uygun fiyata tatil yapılan fırsat dönemidir.


Son yılların tren tatil konsepti Muhafazakar yani Alternatif Turizm, ülkemizde hızla yayılmaktadır.. Her gecen yıl muhafazakar ailelerdeki tatil kültürünün de değişmesi, turuzm firmaları özellikle yaz döneminde tatilcilerin hersey dahil konseptte tatil yapmalarina imkan sunmaktadir.. Bundan dolayıdır ki, her geçen gün açılan muhafazakar İslami Otel sayısında artış görülmektedir.

Peki Erken Rezervasyon dönemi nedir Neden önemlidir?
 

Turizm sektöründe Erken Rezervasyon dönemi tatilciler açısından bakıldığında tam Bir kazanç dönemidir. Tatil hizmeti veren muhafazakar oteller üstelik yaptıkları indirimlerle misafirlerine uygun fiyata tatil yapma olanağı sunmaktadır..

 İndirimli İslami Oteller yaptıkları indirimleri en yüksek oranda Erken Rezervasyon döneminde yapmaktadırlar..

Bu sayede alkolsüz islami otellerde tatil yapmak isteyen kişiler veya aileler uygun fiyatlara tatil yapma imkanı bulabilmekteler..

İndirimli İslami Oteller sundukları fırsatlarla aseta kendi aralarında yarışır haldedirler. Bu fırsatlardan yararlanmak isteyen muhafazazkar görüşlü İslami yaşam tarzına sahip kişiler ve aileler, özellekle erke  rezervasyon dönemini iyi takip etmek zorundadır. Nitekim Alkolsüz İslami Oteller bu dönemde tatilcilere hayallerindeki otelde ucuza kalma imkanı sunmaktadırlar.
İslami tatil anlayışına sahip ailelere sundukları cazip fiyatlarla avantaj sağlayan tesettür oteller, bu sayede kulvarında hizmet veren diğer otellere fark atmaktadırlar.

Öte yandan indirimlerini sadece erken rezervasyon dönemi ile sınırlı tutmayıp yılın hemen her dönemi indirimde olan muhafazakar oteller de vardır. Bu yüzden detaylı bir araştırmayla Alkolsüz İslami Otellerin kampanya dönemlerini takip edip, tatilinizi ucuza getirebilirsiniz.


Türk toplumunun aile ve kültür yapısına hitap eden İslami Oteller, günümüzde en çok rağbet edilen oteller arasındadır. Ülkem turizmine çok önemli katkı sağlayan Alternatif turizmin öncü acente ve otelleri yaptıkları indirimler sayesinde bu rağbeti daha da arttırmaktadırlar. Otel yöneticileri sadece yaz otellerinde değil, İslami balayı otellerinde, İslami Termal Otellerde, ve deFiyat Almak İstiyorum