İNDİRİMLİ OTELLER
  • İndirimli Oteller

Son yılların tren tatil konsepti Muhafazakar yani Alternatif Turizm, ülkemizde hızla yayılmasıyla birlikte, ülkemizde hızla yayılmaktafır.. Her islami değerlere uygun hizmet verme anlayışı ile yeni oteller açılmaktadır..

Bu oteller üstelik yaptıkları indirimlerle de misafirlerine uygun fiyata tatil yapma olanağı sunmaktadır..

 İslami Oteller yaptıkları indirimleri en yüksek oranda Erken Rezervasyon döneminde yapmaktadırlar..

Bu sayede alkolsüz islami otellerde tatil yapmak isteyen kişiler veya aileler uygun fiyatlara tatil yapma imkanı bulabilmekteler..

İndirimli İslami Oteller sundukları fırsatlarla aseta kendi aralarında yarışır haldedirler. Bu fırsatlardan yararlanmak isteyen muhafazazkar görüşlü İslami yaşam tarzına sahip kişiler ve aileler, özellekle erke  rezervasyon dönemini iyi takip etmek zorundadır. Nitekim Alkolsüz İslami Oteller bu dönemde tatilcilere hayallerindeki otelde ucuza kalma imkanı sunmaktadırlar.
İslami tatil anlayışına sahip ailelere sundukları cazip fiyatlarla avantaj sağlayan tesettür oteller, bu sayede kulvarında hizmet veren diğer otellere fark atmaktadırlar.

Öte yandan indirimlerini sadece erken rezervasyon dönemi ile sınırlı tutmayıp yılın hemen her dönemi indirimde olan muhafazakar oteller de vardır. Bu yüzden detaylı bir araştırmayla Alkolsüz İslami Otellerin kampanya dönemlerini takip edip, tatilinizi ucuza getirebilirsiniz.


Türk toplumunun aile ve kültür yapısına hitap eden İslami Oteller, günümüzde en çok rağbet edilen oteller arasındadır. Ülkem turizmine çok önemli katkı sağlayan Alternatif turizmin öncü acente ve otelleri yaptıkları indirimler sayesinde bu rağbeti daha da arttırmaktadırlar. Otel yöneticileri sadece yaz otellerinde değil, İslami balayı otellerinde, İslami Termal Otellerde, ve deFiyat Almak İstiyorum