2022 ERKEN REZERVASYON OTELLERİ
  • Erken Rezervasyon

Senenin büyük bir çoğunluğunu Çalışma Hayatında geçiren aileler yılın stresini atmak aileleriyle ve akrabalarıyla güzel vakit geçirmek için belli dönemlerde tatil yaparlar....

Yılın büyük bir zaman diliminde çalışan kişiler ve aileler , gerek dinlenme ve stres atma amaçlı gerekse eş dost ve akrabalarıyla mutlu zaman geçirmek için yıllık izinleri geldiğinde tatil yaparlar..

Plajları sahilleri ve koyları ile ünlü ülkemiz yaz ve kış turizmi açısından oldukça geniş seçeneklere sahiptir.... 3 tarafı denizlerle kaplı ülkemizde yaz otelleri ve kış otelleri ailelerin memnun kalacağı kalite ve segmenttedir. Yaz aylarında genelde sahil bölgeleri ve denize sıfır oteller tercih edilirken, kış aylarında tatil amaçlı termal ve kayak otelleri ailelerin tercih ettiği tatil mekanlarıdır. 

 
Ülkemiz hem yaz turizmine hem de kış turizmine müsailiği açısinda yerli ve yabancı turistlerin gözdesi konumundadır.

Türkiye'de Turizm Sektöründe önemli bir hacme ulaşan İslami Tatil anlayışı ile hizmet veren alkolsüz islami oteller, muhafazakar ailelerin beklentilerine en üst düzeyde ve titizlikle karşılık vermektedirler. Bu yüzden 2024 Erken Rezervasyon İslami Oteller i, Türk aile yapısının tatil anlayışını öncelediği için en çok tercih edilen oteller haline gelmiştir. 


Sektördeki işletmeciler ise tesettür oteller in bu kadar yoğun tercih edilmesini karşılıksız bırakmamışlar, muhafazakar oteller de helal tatil anlayışına uygun tatil yapmak isteyen muhafazakar ailelere İndirimli İslami Otel fiyat tarifesi uygulamışlardır. 

Artık Türkiye'nin çok önemli tatil beldelerinde bile bulunan Alkolsüz Oteller, denize sıfır, doğa ile iç içe, çok lüks ve konforlu olabilmektedir. Erken Rezervasyon Otelleri esasında aileler için önemli fırsatlar sunmaktadır. Örneğin 2024 Erken Rezervasyon Muhafazakar Oteller, yüzde 40 hatta yüzde 50'ye varan indirim oranları ile şehrin boğucu atmosferinden kaçmak, sakin huzurlu ve denizle iç içe olmak isteyen aileler ve kişiler için onlara önemli bir imkan sunmuşlardır.

İslami otellerde erken Rezervasyon imkanı ailelere büyük bir kolaylık sağlamıştır. Artık hemen her aile kısıtlı bir bütçeyle tatil yapabilme olanağı bulabilmektedir. Erken Rezervasyon Otelleri, sezonun en yoğun olduğu dönemdeki uçuk fiyatları, erken rezervasyon tarihleri arasında neredeyse yarı yarıya indirmekte, aileler bu sayede çok beğendikleri bir otelde tatil yapma imkanı bulabilmektedir.

Siz de erken rezervasyon imkanı tanıyan otellerden beğendiğinizi seçip,  tatil planlarınızı maddi kaygılar yüzünden ertelemeden bu yaz kendinize ve ailenize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Artık Erken Rezervasyon Otelleri, engellilere, yaşlılara, balayı yapmak isteyen çiftlere ve çocuklara özel otel ve oda dizaynı inşa ederek, ailece tatil yapmak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Tatil planlarını yaz döneminin yüksek rakamlı oda fiyatları yüzünden erteleyenler özellikle, erken rezervasyon dönemini kesinlikle kaçırmamalı. Yarı yarıya kadar düşen fiyatlar sayesinde istediğiniz otelde tatil yapma imkanı bulmak sizin elinizde..

Aslında yeni evlenecekler çiftler erken rezervasyon otellerinden yararlanabilecek en şanslı kişiler denilebilir. Çünkü düğün tarihlerini genellikle yaz döneminde tercih eden çiftler, 4- 5 ay öncesinden erken rezervasyon otelleri arasından en beğendikleri oteli seçip, bu otelin en konforlu odasında çok uygun fiyatlara çok özel bir balayı geçirebilirler.

Çocuklu ailelerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta ise, bir otelin aktivite imkanları.. Yani bir aileler çocuklarının keyifli bir yaz tatili geçirmesini istiyorlarsa, oteller arasından en bol aktiviteli olanı tercih etmeleri gerekmektedir. 


Bu tarz aktivitesi bol olan otellerin Erken Rezervasyon Otelleri arasından seçilmesi ise en doğru yol olacaktır. Çünkü aktivitesi bol otellerin yaz dönemi oda fiyatları da o oranda yüksek olmaktadır. Aileler hem çocuklarını hem de bütçelerini düşünüyorlarsa elbette en doğru tercih Erken Rezervasyon Otelleri arasından en beğendikleri ve fiyat olarak kendilerine en uygun olanı seçmeleri olacaktır. .

 Burada önemli bir noktaya dikkat çekmek istiyorum..

Erken rezervasyon dönemindeki fiyat uygunluğu tatil şeçiminde büyük rol oynuyor. Ancak bu tek başına yeterli değil.. Fiyatını piyasaya göre çok fazla düşüren oteller maalesef kalitelerinden ödün veriyorlar.. Hele hele seçilen otel herşey dahil bir otelse durum daha da vahim bir hal alıyor.. Yeme içme konusunda kaliteden taviz verildiğinde maalesef hoş olmayan sonuçlar ortaya çıkıyor..


Geçtiğimiz yıllarda bir otelde tüm misafirlerin yedikleri tavuktan zehirlenmesi gibi..


Bu yüzden imkan dahilinde 5 yıldızlı veya 4 yıldızlı bile olsa konfor ve kaliteye önem veren oteller tercih edilmelidir..Erken Razervasyon Tatilciler için niçin önemli?


1.) Tatil alışkanlığı olan muhafazakar değerlere uygun yaşayan aileler Erken Rezervasyon dönemi sayesinde hayallerindeki tatatili daha uygun fiyatlara yaşayabilirler.. Özellikle tatile ayırdıkları bitse belli ise bir ailenin, erken rezervasyon döneminde çok daha iyi bir tesisde tatil yapmaktadırlar. Çünkü sezonda fiyatlar değişiyor..


2.) Erken rezervasyon döneminde  tercih edilen otele gitmekten vazgeçilse bile otellerin sunmuş oldukları " Kesintisiz iptal hakkı" sayesinde ödedikleri ücreti geri alıp başka bir otel tercihinde bulunabilirler. Tabii burada otelin iptal hakkı süresine dikkat etmek gerekir..


Genel olarak bütün otellerin kesintisiz iptal hakkı rezervasyon yapılan tarihe 1 ay kaladır.. Bir aydan sonra peryodik olarak kesintiler yapılır..


Bu yüzdendir ki rezervasyon sözleşmesinde belirtilen otele ait tüm şartların iyi okunması gerekmektedir..
Fiyat Almak İstiyorum