İSLAMİ YAZ OTELLERİ \ Yalova İslami Yaz Otelleri
  • Yalova İslami Yaz Otelleri

İş hayatının yoğunluğundan bunalanları, şehir hayatının boğucu atmosferinden uzaklaşıp biraz nefes almak isteyenlerin adresi Yalova, Türkiye'nin en küçük yüz ölçümüne sahip ili olmasına rağmen, turizmin gözbebeği illerimizden biridir. Sağlık, termal ve doğa turizminde sektörün can damarlarından biri haline gelen Yalova, son yıllarda açılan Yalova İslami Yaz Otelleri sayesinde her kesimden insanı kucaklayan bir konuma gelmiştir.

Elbette ki böyle bir gelişme hem muhafazakar görüşlü aileleri memnun etmiş hem de Yalova Turizminin gelişmesinde önemli bir adım olmuştur.  

Peki helal tatil anlayışı ile hizmet veren Yalova İslami Yaz Otelleri'nin özellikleri nelerdir? Dilerseniz tesettür tatil anlayışı hakim olan bu otellerin özelliklerini biraz daha yakından inceleyelim...

* Yalova İslami Yaz Otelleri alkolsüz aile otelleridir. Bu oteller,
Yalova'ya gelen tatilcilere huzurlu ve ferah bir tatil imkanı sunarlar..

* İslami hassasiyeti olan ailelerin beklentileri A'dan Z'ye titizlikle yerine getirilir. Bu otellerde konaklayan misafirler manevi yaşantılarından taviz vermek zorunda kalmazlar.. Hem ibadetlerini rahatlıkla yerine getirebilirler, hem de İslami ölçülerin dışına taşmadan keyifli bir tatil yaşayabilirler.

* Yalova İslami Yaz Otelleri alkolsüz oteller olup, bay bayan havuzları ayrıdır. Erkeklere ve bayanlara özel ayrı ayrı hizmet anlayışı geliştiren bu otellerde, gönül rahatlığı ile tatil yapılmaktadır.

Yalova İslami Yaz Otelleri, yeme içme konusunda da son derece hassastır. Restoran ve mutfaklarında helal sertifikalı ürünler kullanan bu oteller, alkollü hiç bir içeceğin otel içerisinde satışına ve kullanımına izin vermez. Böylelikle muhafazakar görüşlü aileler yaşam tarzları dışındaki herhangi bir sahne ile otel içerisinde karşılaşmazlar.

* Termal kaplıca otellerinin yoğunlukla bulunduğu Yalova, doğa ile baş başak kalmak isteyenler için Doğa otelleri açısından da oldukça zengindir. Yalova İslami Yaz Otelleri esasında tüm bu alanları da kapsar. Yani termal olsun, doğa oteli olsun Yalova İslami Yaz Otelleri, Yalova'da bulunan ve muhafazakar konseptte hizmet veren tüm yaz otellerini kapsar.  

* İslam'ın emrettiği çizgide yaşamak isteyen kişi ve ailelere huzurlu bir tatil yapma imkanı sunan bu otellerde, özel mescidler ve bayanların çocukları ile birlikte otel içerisinde rahat hareket edebildikleri alanlar oluşturulmuştur. Öyle ki bazı otellerin bayanlara özel ayrılmış genişçe ve havuzun da içinde bulunduğu açık hava parkları vardır.

Fiyat Almak İstiyorum