ALKOLSÜZ İSLAMİ OTELLER \ Yalova Alkolsüz İslami Oteller
  • Yalova Alkolsüz İslami Oteller

Her mevsimi bir başka güzel, her mevsimi farklı renklerle bezelidir Yalova'nın.. Hem doğal güzellikleri ile hem de tarihi zenginliği ile önemli bir liman kentidir Yalova.. Büyüleyici kıyıları, avcılık, doğa sporları ve termal suları ile her yıl binlerce turistin uğrak yeridir bu şirin kent.

Yalova hiç kuşkusuz turizme önemli katkısı olan bir şehrimizdir.

Özellikle sağlık ve termal turizme önemli oranlarda yaptığı katkı, buranın kaplıcaları ile anılan bir şehir haline gelmesine sebep olmuştur bile diyebiliriz. Yalova İstanbul'a olan yakınlığı dolayısı ile de oldukça rağbet gören, kısa süreli dinlenmeler için bile tercih edilen bir şehrimizdir. Yüzölçümü olarak Türkiye'nin en küçük ili olmasına rağmen dünya ve Türkiye'de adı çok anılan bir şehirdir.

Bundan dolayıdır ki Yalova'da her kesimden her görüşten insanın ve ailenin huzur dolu bir tatil geçirmesi için oldukça fazla otel vardır. Yalova Alkolsüz İslami Oteller ise, muhafazakar kesimin dini hassasiyetlerini ve önceliklerini önceleyerek hizmet anlayışını geliştirir. İslami Tatil anlayışının her alanda kendini hissettirdiği Yalova Alkolsüz İslami Oteller, yemeden içmeye otel içerisindeki tüm alanlarda tesettürüne riayet eden muhafazakar ailelerin beklentilerine uygun hizmet verir.  

Yalova Muhafazakar Oteller, özellikle Yalova'nın konum olarak büyük şehirlere yakınlığından dolayı yoğun talep görmektedir.. Sadece yaz döneminde değil ara dönem tatillerinde de Yalova Alkolsüz İslami Oteller rağbet görmektedir.

Fiyat Almak İstiyorum