ERKEN REZERVAYON OTELLERİ
Tüm Erken Rezervayon Otellerini Göster
İSLAMİ TATİL OTELLERİ
Tüm İslami Tatil Otellerini Göster
TERMAL TATİL OTELLERİ
Tüm Termal Tatil Otellerini Göster
KAYAK OTELLERİ
Tüm Kayak Otellerini Göster
  • Tesettürlü Erken Rezervasyon

İslami değerlerine bağlı, dinin emirlerini yaşamlarının her döneminde yerine getirmeye çalışan insanların İslami Konseptte hizmet veren otellerden, erken rezervasyon indirimi almak için yaptıkları erken rezervasyona Tesettürlü Erken Rezervasyon nitelendirmesi yapabiliriz.

Elbette ki her insan gibi muhafazakar ailelerin ve tesettürlü hanımların da tatil yapmaya, dinlenmeye, yıl boyunca üzerlerinde biriken stresi huzurlu ve doğa ile iç içe bir ortamda atmaya ihtiyacı var. Bu ihtiyacı her aile bütçesine göre, şart ve imkanlarına göre karşılamaktadır. Dinimizin emirlerini yerine getirmeye çalışan muhafazakar görüşlü aileler de kendi imkanları ölçüsünde tatil fırsatları yakalamak için, İslami Oteller arasından erken rezervasyon döneminde bir tercih yaparlar. Yaz döneminde pahalı olabilecek tesettürlü oteller, bu dönemde muhafazakar görüşlü ailelere özel % 50'ye varan indirim imkanı sunabilmekteler. Aileler Tesettürlü Erken Rezervasyon sayesinde, daha uygun fiyatlara standartların üstünde bir tatil yapma fırsatı yakalamış olurlar.

Tesettürlü Erken Rezervasyonun aslında diğer rezervasyondan farkı yoktur. Özünde her iki rezervasyon türünde de oteller müşterilerine daha ucuz tatil yapma fırsatı vermiş olurlar. Sadece, Tesettürlü Erken Rezervasyon yapan muhafazakar aileler bilirler ki, gidecekleri otel kendi görüş ve inançlarını yaşama konusunda müşterilerine saygılı, hizmetlerini bu hassasiyet çerçevesinde şekillendirmiş ve geliştirmiş otellerdir. Helal Oteller arasından yapılan bu türden bir erken rezervasyon, kendilerine daha uygun fiyatlara tatil yapma hakkını kazandırmanın yanında, inançlarından ve değerlerinden taviz vermeden huzurla geçirilecek bir yaz tatili de kazandırmış olur.

Hemen hemen her kesime hitap eden yaz otelleri, yaz aylarında büyük doluluk oranı yakalarlar. Ve yaza yaklaştıkça bütün otellerin fiyatlarında büyük artışlar gözlenir. Bu yüzden yaz tatili ucuza getirmek ve maddi sıkıntı çekmeden tatil yapmak isteyenler erken rezervasyon dönemini kaçırmazlar. Muhafazakar erken rezervasyon otelleri ise müşterilerine, hem ibadetlerini gönül rahatlığı ile yaşama imkanı sunmanın yanında, müşterilerinin hayalini kurdukları bir yaz tatilini yaşamaları için azami ölçüde gayret gösterirler. Hizmette kalitenin, konfor ve şıklıklıkla buluştuğu bu otellerden Tesettürlü Erken Rezervasyon yaptıranlar ise, ağırlıklı olarak kendi görüşünden insanlarla, ailesiyle ve çocuklarıyla alkolsüz bir otelde dini değerlerine uygun bir tatil yaşamanın keyfini çıkarırlar.

Tesettürlü Erken Rezarvasyon yaptırılan otelleri diğerlerinden ayıran bir takım önemli farklar vardır;

1-) İslami Oteller genellikle ticari kaygılardan öte, müşterilerine inançlarına uygun bir tatil yaşatmak için kurulan otellerdir.

2-) Helal Tatil anlayışıyla kurulan ve hizmet kalitesini geliştiren Tesettür Oteller, Tesettürlü Erken rezervasyon döneminde de, yaz aylarında da fiyatlarını müşterilerinin karını düşünerek makul seviyede tutarlar.

3-) Muhafazakar Ailelerin rahat ve huzurlu tatil yapabildikleri alkolsüz oteller, içki satışının ve servisinin yasak olduğu çocukların ve yetişkinlerin dinimizce haram sayılan sahnelere şahit olmadıkları aile otelleridir.

4-)Otel sahipleri genellikle otel müşterileri ile aynı dünya görüşüne sahip olduğu için, müşterilerin dini hassasiyetleri çok daha iyi anlayıp bu beklentileri titizlikle yerine getirir. Yani otel sahibi müşterilerinin yerine kendini kolayca koyabilir, empati kurabilir.

5-) Tesettürlü Erken Rezervasyon yapılan otellerde bay bayan havuzu kesinlikle ayrıdır; bayanların kendilerine mahrem olmayanlarla muhatap olmadan hareket edebildikleri alanlar oldukça fazladır. Örneğin, bayanlara özel havuzun yanında bayanlara özel plajı olan tesettür oteller bile mevcuttur. 

6-) Bu oteller mescid gibi ibadet alanların yanında, odalarda bulundurulan seccadeler vardır. Müslüman bir kişinin tatilde de olsa dini vecibelerinden taviz vermesinin mümkün olmadığını bilen Otel işletmecileri, İslami bir Müslümana yüklediği her sorumluluğu müşterilerinin tatilde de yerine getirebilmeleri için her tedbiri alır.

7-) Erken rezervasyon yapılan helal oteller aynı zamanda tüketilen gıdalar ve mutfakta kullandıkları ürünler konusunda da hassastır. Helal Gıda sertifikasına sahip gıdaların ve islami usullere göre kesilmiş etlerin kullanıldığı bu oteller, tesettürlü ve harama dikkat eden aileler ve kişilerin
 gönül huzuru ile tatil yaptığı otellerdir.
Erken rezersinda Son fırsatlar ! 
Ocak öncesinde erken rezervasyonda fiyatlarını açıklayan bir çok muhafazakar otelde indirimler devam ediyor..

Hayalinizdeki tatili hala uyvun fiyatlara alabilme şansınız var.  İndirim devam eden otelleri siralayacak olursak..
Wome Deluxe Hotel
Bera Alanya Hotel
Selge Beach Hotel
Şah İnn Paradise Hotel
Angels Marmaris Hotel
Zehra Tatil Köyü
Zehra Butik Otel
 
 Fiyat Almak İstiyorum