ALKOLSÜZ İSLAMİ OTELLER \ Sakarya Alkolsüz İslami Oteller
  • Sakarya Alkolsüz İslami Oteller

Marmara Bölgesi'nin zengin doğal güzelliklere sahip ili Sakarya, tarihi zenginliği ile de yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Boğucu şehir yaşamından bunalanların kaçamağı Sakarya, tertemiz havası, yemyeşil doğası ve mis gibi denizi ile görülmeye değer.  Aslında daha önce çoğunluğu ya gittiği ya adını bildiği meşhur Maşukiye, Sapanca Gölü gibi bir çok huzur veren mekan Sakarya ili sınırları içerisindedir.

Sakarya artık turizme sağladığı katkıyla adı dünya çapında bilinen bir ilimizdir. Son yıllarda muhafazakar ailelere yönelik konaklama imkanlarının da geliştirilmesiyle, İslami Tatil yapmak isteyen ailelerin de gözde gezilecek mekanlarındandır Sakarya.. Sakarya Alkolsüz İslami Oteller, tesettürlü ailelerin beklentilerine uygun hizmet anlayışlarıyla göz doldurmakta, bu kesimin takdirini kazanmaktadır.

Muhafazakar Oteller konseptinde hizmet veren Sakarya Alkolsüz İslami Oteller'de, alkol servisi ve satışı kesinlikle yapılmaz. Bay ve bayan havuzlarının ayrı olduğu bu otellerde, tesettürlü bayanların çocukları ile rahatlıkla tatil yapabilecekleri alanlar oldukça geniş yer kaplamaktadır.

Fiyat Almak İstiyorum