ERKEN REZERVAYON OTELLERİ
Tüm Erken Rezervayon Otellerini Göster
İSLAMİ TATİL OTELLERİ
Tüm İslami Tatil Otellerini Göster
TERMAL TATİL OTELLERİ
Tüm Termal Tatil Otellerini Göster
KAYAK OTELLERİ
Tüm Kayak Otellerini Göster
  • Muhafazakar Oteller

İslami görüş ve yaşantıda olan insanların tatil anlayışlarına göre kurulan otellere Muhafazakar Oteller diyebiliriz. Dinimizin içki ve helal olmayan ortamlarda bulunmayı yasaklamasından dolayıdır ki, Muhafazakar Oteller işletmecileri, otellerinde tatil yapmak isteyen misafirlerinin dini konulardaki hassasiyetlerine ve beklentilerine uygun düzenlemeleri otellerinde yaparlar. Hatta İslami Tatil Konseptinde kurulan Tesettür Oteller, daha inşa edilirken bile bu konseptte uygun inşa edilirler. Bay ve bayan havuzlarının ayrı tasarlandığı İslami Oteller, bayanlara özel plaj hizmetiyle de muhafazakar görüşlü ailelere özel hizmet sunarlar.  

Muhafazakar yaz otellerinde bir bakalım isterseniz;

Muhafazakar Oteller

1) Angel's Marmaris Otel
2) Adenya Otel
3) Adin Beach Otel
4) Selge Beach Otel
5) Bera Alanya Otel
6) Şah İnn Paradise Otel
7) Wome Deluxe Otel
8) Qasr Bodrum Otel
9) Modern Saraylar Otel
10) Mavi Deniz Otel
11) Beyza Otel
12) Club Familia
13) Siz İnn Otel
14) Ivy Terace Otel
15) Teos Village Otel
 

 

Muhafazakar Oteller, restoran ve mutfaktaki kullanılan yiyecek ve içecekler olarak da diğer normal konseptteki otellerden ayrılırlar. Alkolsüz Oteller olarak da adlandırılabilecek bu otellerde, içki servis edilmesi ve içki kullanılarak yapılan yemek ve farklı türde içecek çeşitlerine rastlanmaz. Helal Oteller konseptinde olan bu otellerin bir başka dikkat çeken özelliği de, tesettür konusuna dikkat eden muhafazakar bayanların otel içerisinde rahatlıkla hareket edebilecekleri, eğlenebilecekleri, sohbet ve muhabbet edebilecekleri alanların oldukça geniş bir alan kaplamasıdır.


Muhafazakar Şehir Otelleri
1-) İstanbul Muhafazakar Oteller
2-) İzmir Muhafazakar Oteller
3-) Ankara Muhafazakar Oteller
4-) Antalya Muhafazakar Oteller
5-) Alanya Muhafazakar Oteller
6-) Adana Muhafazakar Oteller
7-) Hatay Muhafazakar Oteller

Baylara ve bayanlara özel hizmetlerin ayrı ayrı tasarlanıp düşünüldüğü Muhafazakar Oteller, artık ülkemizin bir çok bölgesinde ve tatil beldesinde bulunmaktadır. Marmaris Muhafazakar Oteller, Marmaris çevresinde tatil yapmak isteyen tatilciler tarafından tercih edilirken, fethiye ölüdeniz muhafazakar oteller, Fethiye'de tatil yapmak isteyen tatilcilerin tercihi oluyor.

Alanya Muhafazakar Oteller, gerek bölgesindeki tatilcilerin gerekse yurt içinden ve yurtdışından gelen muhafazakar görüşlü ailelerin tatil yapmayı tercih ettiği oteller arasındadır. Muhafazakar Oteller içinde, en tercih edilenlerden bir çoğu Antalya Muhafazakar Oteller içindedir. 

Aslında sadece yaz otelleri alkolsüz islami tatil konseptinde hizmet vermiyor; ülkemizde termal Otellerin bir çoğu, muhafazakar geleneklerine bağlı aileler için özel alanlar ve hizmetler üretiyor. Yani Muhafazakar Oteller içerisinde özel bir yere sahip termal oteller, tesettürlü ailelerin kışın bile rahatlıkla gidip tatil yapabilmesine imkan tanımaktadır. İslami Termal Oteller adıyla bilinen bu otellerde, sağlık hizmetleri, spasıi kapalı havuzları ve şifalı kaplıca suları ile tatilcilerin tepeden tırnağa yenilenmesine yardımcı olmaktadır.

Öte yandan Muhafazakar otelleri çeşitli kategorilere ayırmak mümkün. Mesela


1) Denize Sıfır Muhafazakar Oteller 

Denize ço yakın mesafede olan yada hemen sahilde konumlanmış tesettür oteller, Denize Sıfır Muhafazakar Oteller  diye anılmaktadır. Denize Sıfır 4 Yıldızlı muhafazakar oteller olabileceği gibi, Denize Sıfır 5 Yıldızlı Muhafazakar Oteller de mevcuttur.


2-) 5 Yıldızlı Muhafazakar Oteller 

Konfor ve Hizmet Kalitesi olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan otellerdir. Qaua park, bayan lara özrl plaj, hamam, sauna ve spa olarak da  diğer 4 yıldızlı otellerin önünde hizmet vermektedir.

 3-) Herşey Dahil Muhafazakar Oteller 

Sabah öğle ve akşam yemeklerinin ve otel içindeki tüm hizmetlerin konaklama bedeline dahil olduğu oteller, Herşey Dahil Muhafazakar Oteller olarak isimlendirilir. Bu otellerde otel içi tüm aktivite ve imkanlar ücretsizdir.

4) Ucuz Muhafazakar Oteller

Muhafazakar Otelleri tatil beldelerine göre de sınıflandırmak mümkün. 

1) Alanya Muhafazakar Oteller

Alkolsüz İslami Otellerin çoğunluğu Alanya bölgesinde yoğunlaşmıştır diyebiliriz. 5 yıldızlı olsun 4 yıldızlı olsun, Alanya'da her bütçeye uygun Muhafazakar Otel bulmak mümkün..

2) Marmaris Muhafazakar Oteller

Marmaris'te hizmet veren muhafazakar otel sayısı 2 ile sınırlıdır. Biri 5 yıldızlı ve Türkiye'nin ve dünyanın sayılı en iyi otellerinden Angel's Marmaris, diğeri ise Marmaris Turunç'ta hizmet veren Mavi Deniz Oteldir.3) Kuşadası Muhafazakar Oteller

Kuşadası yerli ve yabancı turistlerin her yaz akın ettiği gözde tatil beldelerimizden biridir. Kuşadası'nda çok fazla seçenek olmamakla beraber Hedef Beyt Otel bölgede muhafazakar değerlere uygun hizmet veren iyi bir oteldir.

4) Side Muhafazakar Oteller


5-) Fethiye Muhafazakar Oteller

6-) Çeşme Muhafazakar Oteller 

7-) Bodrum Muhafazakar Oteller

Bodrum sadece ülkemizden değil dünyanın bir çok yerinden turistin merakla ve ilgiyle her yer yıl tatil yapmak için geldiği muazzam bir doğaya sahip gözde tatil beldemizdir.


Sizde sitemize özel indirim fırsatlarından yararlanmak için sitemizde bulunan muhafazakar oteller içinden bütçenize uygun, hoşunuza giden birini tercih edip, bu yaz unutulmaz keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.


Yazar: Nergis Kuru

Sitedeki yazılar kaynak gösterilmeden ve ilgili sayfaya link verilmeden yayınlanamaz. Yayınlayanlar hakkında hukuki işlemler yapılacaktır.

Fiyat Almak İstiyorum