ALKOLSÜZ İSLAMİ OTELLER \ Kuşadası Alkolsüz İslami Oteller
  • Kuşadası Alkolsüz İslami Oteller

Yaz tatilinde denizin kumun ve yemyeşil doğanın tadını çıkarmak isteyenlerin adresidir Kuşadası. Yılın yorgunluğunu ve biriken stresini üzerlerinden atmak isteyenler denizin ve huzur veren doğanın kucağına bırakır her yıl burada kendini.

Hiç kuşkusuz Aydın'ın en gözde en nadide en turist çeken tatil beldelerinden Kuşadası, her yaz binlerce turistin akın ettiği bir yerdir. Tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra korumaya alınan milli parkları ile de misafirlerine doyumsuz tatil yaşatan Kuşadası'nda İslami değerlerinizden taviz vermeden de artık keyifli huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Kuşadası Alkolsüz İslami Oteller, İslami yaşantısı olan ailelerin tatilde de  ibadetlerini rahatlıkla yerine getirebilmesini ve İslami usullere göre havuza ve denize girebilmesine olanak sağlıyor.

Kuşadası Alkolsüz İslami Oteller, dinimizin içkiyi yasak etmesinden dolayı otel içerisinde alkol servisi ve satışı asla yapmazlar. Bu yüzden muhafazakar aileler restoran ve kafelerde rahatlıkla içecek bölümünden istifade ederler.

Kuşadası denize sıfır İslami oteller

Kuşadası denize sıfır İslami Oteller, Kuşadası'nda bulunan ve İslami hassasiyetleri olan ailelere hizmet veren denize sıfır konumda bulunan helal otellerdir.

Kuşadası denize sıfır 5 yıldızlı İslami oteller

Kuşadası denize sıfır İslami oteller, İslami hassasiyeti olan insanların tatil anlayışına uygun hizmet veren otellerin denize sıfır ve 5 yıldızlı olanlarıdır.


Kuşadası 5 yıldızlı İslami Oteller

Kuşadası 5 yıldızlı İslami Oteller, Kuşadası'nda bulunan 5 yıldızlı olan konfor ve şıklık bakımından standartların üzerinde olan İslami Otellerdir.


Kuşadası'nda gezilecek yerler

Aydın iline bağlı şirin tatil beldesi Kuşadası, adını hemen önündeki güvercin adasından alır. Daha önce İzmir'e bağlı olan Kuşadası turistik açıdan oldukça gelişmiştir. Kuşadası çevresindeki önemli tarihi yapılara ve merkezlere yakınlığından dolayı, hem tatil yapmak isteyenlerin hem de tarihi gezilere çıkmak isteyenlerin uğrak yeri. Huzurlu, keyifli, aktivite dolu bir tatilde ne aranırsa hepsini bir arada bulabileceğiniz Kuşadası, Ege'nin ılık esintilerinin vurduğu kıyılarıyla, deniziyle, kumuyla eşsiz ve benzersiz bir tatil yaşayabileceğiniz tatil cenneti.

Kuşadası'nda hangi aktiviteler yapılabilir?

1-) Kuşadası'ndan kalkan feribotlarla Yunan adalarını gezebilirsiniz.
2-) Mavi turlara katılarak deniz hasretinizi dindirebilir, doyasıya deniz havasını ciğerlerinize çekebilirsiniz.

3-) Kuşadası sadece bir tatil bölgesi değil, aynı zamanda kaplıca bölgesidir de. Buradaki kaplıcalara giderek, hem tatil yapabilir hem de sağlık depolayabilirsiniz. Venüs Kaplıcası Kuşadası'nın en bilinen kaplıcasıdır.

4-) Kuşadası'nda yapılacak bir diğer aktivite de alışveriş olacaktır. Türkiye'nin hemen her yerinden getirilen el dokuması halılar, hediyelik eşyalar görülmeye değer. Tatil dönüşü sevdiklerinize buradaki hediyelerden birer tane almak keyifli olacaktır.

5-) Kuşadası sokaklarında akşama kadar keşif yapmışsanız, Kuşadası'na açılan sokaklarda alışveriş yapmışsanız, Ege Port'ta nefis bir akşam yemeğini hakketmişsiniz demektir. Denizin hemen kıyısına konumlanmış birbirinden lezzetli yemeklerin pişirildiği restoranlardan birinde keyifli bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Kuşadası'nda gezilecek tarihi güzellikler

1-) Efes Atik Kenti ( Efes Harabeleri) : Efes Antik kenti aslında İzmir Selçuk sınırları içinde bulunan tarihi bir Yunan Antik kentidir. Daha Sonra Antik Roma Kenti olan Efes Harabeleri, tarihin mitolojik sayfalarına sırlı bir yolculuk yapmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat. İzmir'den çok Kuşadası'na yakın olan Efes Antik Kenti, Kuşadası'na gidince gezilecek yerler listenizin mutlaka en başında olmalı. Efes Antik Kenti'nde günbatımını izlemek unutulmaz anılarınız arasında yer alacak.

2-) Meryemana Evi: Kuşadası'nda gezilecek yerlerden biri de hiç kuşkusuz Meryemana Evi'dir. Özellikle Ağustos ayında ziyaretçi akınına uğrayan Meryemana Evi, Meryemana'nın son yıllarını burada geçirdiğine inanılan önemli bir tarihsel mirastır. Meryemana evi de aslında Efes Harabeleri  gibi İzmir Selçuk sınırları içinde bulunur. Ancak Kuşadası'na sadece 20 dakika mesafededir.

3-) Çok ama çok şirin Şirince Köyü: Belki İzmir'e ait gezilecek yerleri sıraladık büsbütün sizlere. Ancak şu bir gerçek ki, Şirince Köyü de İzmir'e bağlı olmasına rağmen Kuşadası'na oldukça yakındır. Evleriyle, sokaklarıyla gezmeye doyamayacağınız şirin Şirince'yi mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.

4-) Güvercinadası içinde gizemli bir kale Güvercinada Kalesi: Güvercinada Kuşadası limanının hemen karşısında konumlanmış doğa harikası bir adadır. Kuşadası ismini bu adaya sürekli konmakta olan göçmen kuşlardan alır. Güvercinadası'na karadan mendirek yardımıyla bağlanır. Sıkı bir tarih avcısıysanız, adanın buram buram kokan tarihini solumanın tam vakti.

Fiyat Almak İstiyorum