ALKOLSÜZ İSLAMİ OTELLER \ Konyaaltı Alkolsüz İslami Oteller
  • Konyaaltı Alkolsüz İslami Oteller

Her yıl yerli ve yabancı binlerce turisti ağırlayan Konyaaltı, tatil cenneti Antalya'nın plajıyla meşhur ilçesidir. Önceleri sadece karma havuzlara sahip standart otelleri bulunan Konyaaltı'nda artık İslami kesime hitap eden; muhafazakar ailelerin yaşam tarzlarına uygun hizmet veren oteller açılmaya başlamıştır.

Konyaaltı Alkolsüz İslami Oteller, bay ve bayan havuzları ayrı, helal tatil konseptinde hizmet veren alkolsüz aile otelleridir. İçki satışının ve servisinin kesinlikle yasak olduğu tesettür oteller, Konyaaltı'nda muhafazakar ailelerin tatil anlayışında hizmet vermektedir. Artık Türkiye'nin bir çok tatil beldesinde ve ilinde olan alkolsüz aile otelleri, Konyaaltı'da da açılmaya başlamış, Konyaaltı Alkolsüz İslami Oteller adı ile anılan bu tesisler, erkek kadın birlikte tatil yapma anlayışına karşı olan ailelerin İslami hassasiyetine uygun otelcilik yapmaktadırlar. Alternatif turizmin yükselen trendi helal tatil, her geçen yıl daha fazla rağbet, daha fazla talep görmektedir.

Konyaaltı'na tatile gelmeyi düşünenlere şimdiden muhteşem bir tatil yaşayacakları müjdesini verebiliriz. Özellikle denize ve kuma aşıksanız Konyaaltı Plajı muhteşem kumsalı ile sizleri bekliyor. Tesettürlü hanım kardeşlerimiz yanlarına haşemalarını almayı unutmasınlar.. Konyaaltı'nın muhteşem manzarası, havası, suyu doğası sizleri bekliyor.

Konyaaltı Denize Sıfır İslami Oteller

Konyaaltı İslami Oteller bakımından sınırlı sayıda tesise sahip olsa da mevcut otellerin bir çoğu denize sıfır otellerdir. Konyaaltı Denize Sıfır İslami Oteller, denize sıfır konumda inşa edilen ve İslami yaşantıya sahip insanların beklentileri öncelenerek inşa edilen otellerdir.

Konyaaltı Denize Sıfır 5 Yıldızlı İslami Oteller

Konyaaltı'dan bulunan İslami Otellerin, denize sıfır konumda ve 5 yıldızlı hizmet verenlerini kapsar.. Bu oteller konfor, şıklık ve hizmet kalitesi bakımında zirveyi yakalamış otellerdir.

Konyaaltı Alkolsüz Oteller

Konyaaltı Alkolsüz oteller, tesis yelpazesi olarak genişçe bir alanı kapsar. Çünkü burada kastedilen sadece Konyaaltı'nda bulunan yaz otelleri değil, sadece termal oteller değil, sadece günübirlik kalınan oteller değildir. Burada kastedilen Konyaaltı'nda bulunan konsepti ne olursa olsun alkol servisinin ve satışının yasak olduğu otellerdir.


Konyaaltı 5 yıldızlı islami oteller

Konyaaltı'nda bulunan, ister 5 yıldızlı olsun ister olmasın, muhafazakar ailelerin yaşam tarzlarına uygun tatil hizmeti veren aile otelleridir.

Konyaaltı'nda Gezilecek yerler


1-)  Ünü ülke sınırlarını aşan Konyaaltı Plajı

Konyaaltı Plajı yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği ünü ülke sınırlarını aşmış, kilometrelerce uzunluğu ile büyüleyen manzarası ile muhteşem bir plajımızdır. Özellikle son yıllarda yapılan yeniliklerle ailelerin sıklıkla tercih ettiği Konyaaltı Plajı'na artık tesettürlü aileler de haşema ile uygun alanlarda denize girebilir. Burada yapacağınız yamaç paraşütü hayatınızın en özel aktivitelerinden biri olacaktır.2-) Antalya Müzesi

Antalya Müzesi Konyaaltı'na tatile gideceklerin gezmeleri gereken yerler listesinin başında yer alır. Ülkemizin en önemli Müzeleri arasında yer alan Antalya Müzesi'nde, tarihi bir çok önemli eser sergilenmektedir. Yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği Müze ilk olarak Süleyman Fikri Erten tarafından kurulmuştur. İngilizlerin tarihi eserlerimizi toplayıp kaçırmaya çalıştıkları bir dönemde Süleyman Fikri Erten buna karşı çıkmış ve toplanan eserleri ilk olarak Yivli Camii'de sergilemeye başlamıştır.
3-) Geyikbayırı Mağarası

Antalya Konyaaltı'na bağlı Geyikbayırı Köyü'nde bulunan mağara bulunduğu köyle aynı ismi almıştır. Sayısız mağaralarıyla ünlü Antalya, Konyaaltı İlçesi'nde bulunan Geyikbayırı Mağarası ile de sayısız turist çekmektedir. Konyaaltı'na gidip de bu gizemli mağarayı görmeden olmaz.Konyaaltı'nda hangi aktiviteler neler yapılır?

Konyaaltı tatilini keyifli ve aktivite dolu geçirmek isteyenler için eşsiz bir tatil beldesi. Su sporlarından, yamaç paraşütüne bir çok farklı aktiviteyi burada yapabilirsiniz. Üstelik Antalya'ya yakın olması nedeniyle civardaki tüm tarihi yapıları da Konyaaltı tatiliniz boyunca gezip görebilirsiniz.


Yazar: Nergis Kuru
Sitedeki yazılar kaynak gösterilmeden ve ilgili sayfaya link verilmeden yayınlanamaz. Yayınlayanlar hakkında hukuki işlemler yapılacaktır.

Fiyat Almak İstiyorum