ALKOLSÜZ İSLAMİ OTELLER \ Kocaeli Alkolsüz İslami Oteller
  • Kocaeli Alkolsüz İslami Oteller

Kocaeli özellikle başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlerin boğucu yaşamından kaçıp huzuru yakalamak ve hava almak isteyenlerin uğrak yeridir. Tertemiz havası, yemyeşil yaylaları, şirin köyleri ile doğallığı bozulmamış illerimizdendir Kocaeli. Bütün bunlara zengin tarihi de eklenince Kocaeli gezilip görülmesi gereken yerler listesinin en başlarına bir anda çıkartıyor kendini.

Kocaeli yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan bir tatil bölgesidir. Bu yüzden konaklama tesisleri oldukça fazladır. Artık muhafazakar aileler de son yıllarda açılan Kocaeli Alkolsüz İslami Oteller sayesinde gönül rahatlığı ile Kocaeli tatillerinde konaklama imkanı bulabilmektedirler.

Kocaeli Alkolsüz İslami Otelleri'n en belirgin özelliği, dini hassasiyetlere öncelik vermesidir. İslami yaşantısı olan ve ibadetlerini aksatmak istemeyen ailelere geniş imkanlar sunan  Kocaeli Alkolsüz İslami Oteller, özellikle tesettürlü hanımların rahat hareket edebilmesi ve otelin imkanlarından faydalanması için geniş alanlar oluşturmuşlardır. Bu sayede muhafazakar görüşlü aileler, sevdikleri ile gönül rahatlığı içinde en önemlisi dini değerlerinden taviz vermeden tatil yapma olanağı yakalamaktadır.   

İslami Tatil anlayışını benimseyen Kocaeli Alkolsüz İslami Oteller'de yemek konusunda da çok hassas davranılır. Helal ürünlerin ve gıdaların kullanıldığı mutfaklarda hijyen konusunda da olağanüstü titizlik mevcuttur.

Fiyat Almak İstiyorum