ALKOLSÜZ İSLAMİ OTELLER \ Kemer Alkolsüz İslami Oteller
  • Kemer Alkolsüz İslami Oteller

Muhafazakar Tatil anlayışına göre tatil yapmak isteyen İslami görüş ve yaşantıya sahip kişi ve aileler, günümüzde kendi yaşam şekillerine göre hizmet veren tatil otelleriniz tercih etmekteler. Zaten büyük çoğunluğu tesettürlü ve muhafazakar görüşlü ailelerden oluşan ülkemizde, doğal olarak tesettür oteller oldukça yoğundur. Elbette çok eskiden İslami yaşantıya sahip aileler içi tatil yapacakları oteller oldukça sınırlı idi. Hele hele denize sıfır, 5 yıldızlı helal oteller bulmak oldukça zordu. Ancak günümüzde artan talepler doğrultusunda İslam Tatil anlayışında hizmet veren İslami Oteller oldukça fazladır. Hatta Türkiye'nin en gözde tatil beldelerinden bile muhafazakar aileler kendi yaşan şekillerine uygun gayet konforlu 5 yıldızlı islami oteller bulabilmektedir.

Antalya'nın cennet misali büyülü tatil beldesi Kemer'de de muhafazakar ailelere hitap eden, tesettürlü bayanların rahatlıkla havuza girebilecekleri İslami Oteller bulmak mümkün.. Helal Tatil anlayışının hakim olduğu bu oteller, İslami emirleri kendine rehber edinmiş Kur'an ve Sünnet ışığında yaşamaya çalışan ailelere ve kişilere hizmet vermektedir.

Alternatif turizmin gururu Muhafazakar Oteller, özellikle tesettürlü hanımların otel içerisinde rahat edebilmeleri için her türlü ayrıntı ve konforu düşünür.  Buna mukabil Kemer Alkolsüz İslami Oteller de, bay ve bayan havuzları ayrı olup içki servisi ve satışı olmayan otellerdir. Her bakımdan standartların ötesinde hizmet veren, Tesettürlü muhafazakar Tatil anlayışının öncüsü bu oteller, müşteri memnuniyetini ana hedefleri haline getirdikleri için her geçen yıl sayıları artmaktadır.

Öte yandan eğer bu yaz tatilinizi Kemer'de yapmaya karar verdiyseniz; hayatınızın en özel; en dolu dolu, en tutkulu tatilini yaşamaya hazır olun..
Ülkemizin ve dünyanın gözde tatil beldelerinden Kemer'de bir tatilde yaşamak isteyip de yaşayamayacağınız hiç bir aktivite neredeyse yok. Tarihi zenginliği, antik kentleri, doğal güzellikleri, hele hele koyları ve plajları görmeye ve yaşamaya değer özelliktedir.

Kemer 5 Yıldızlı Denize Sıfır İslami Oteller

Antalya'nın güzide tatil beldelerinden Kemerde, her türlü konfor ve kaliteli tatil hizmetini İslami ölçülere uygun yaşayabileceğiniz oteller bulunmaktadır.


 Muhafazakar görüşlü ailelerin de Kemer Alkolsüz İslami Oteller sayesinde artık çok rahatlıkla konaklayabildiği Kemer'e gitmediyseniz, işte sizlere tatil rotanızı Kemer'e çevirtecek nedenler;

Kemer'de gezilecek Yerler

Baştan sizi uyaralım; Kemer tatilinizi lütfen öyle bir kaç güne sıkıştırmayın. Denizine, yeşiline, doğasına, kumuna, güneşine hayran kalacağınız cennet misali güzel beldeyi gezmek için bolca zaman ayırın.. Özel aracınızla ya da katılacağınız turlarla Kemer'in altını üstüne getirmenizi tavsiye ediyoruz.

A-) Kemer'in en iyi plajları

Kemer'in muhteşem ötesi kumsallarıyla ünlü plajları yerli ve yabancı turistleri yaz aylarında akın akın denize girdiği harikulade güzelliktedir. Kemer Plajları tatilcilere denizin ve kumun keyfini doyasıya yaşatmaktadır.

1-) Ayışığı Plajı:

Kemer'in en ünlü plajlarından biri diyebileceğimiz Ayışığı Plajı, hilal şeklinde olup, Kemer Merkez'de yat marinasının hemen arkasında yer almaktadır. Altın sarısı kumlarıyla eşsiz bir koy içerisine konumlanmış Plaj, her yıl binlerce tatilciyi ağırlamaktadır.

2-)  Adrasan Plajı

Kemer'e yaklaşık 50 km'lik mesafede bulunan Adrasan Plajı, huzurlu bir sahilde denize girmek isteyenler için eşsiz bir plaj. Çam ağaçlarıyla çevrili ve 2 kilometrelik uzunluğa sahip bu kuytu plajda denizden çıkmak istemeyeceksiniz. Kemer tatilinizde mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.

3-) Çıralı Plajı

Antalya Kemer'de bulunan Çıralı Plajı, bir taşla iki kuş vurmak isteyenlerin aradığı adres..
Tarihi güzellik Olimpos antik kentinin hemen yanı başında bulunan plajı tarihi kenti ziyaretiniz esnasında görebilir ve denize girebilirsiniz. Tersi de olabilir; Çıralı Plajı'na gittiğinizde Olimpos Antik Kenti'ni ziyaret etmiş olursunuz. Çıralı Plajı Kemer merkeze 35 km uzaklıkta bulunmaktadır.

4-) Olimpos Plajı


Kemer'in tarihi zenginliklerinden olan sizleri çağlar ötesindeymişçesine geçmişe taşıyacak olan Olimpos Antik Kenti yakınında güzel de bir plaj vardır. Olimpos Plajı kumsalı ve doğasıyla Kemer'in en güzel plajları arasındadır.

5-) Phaselis Plajı

Kemer'in en güzel plajları arasında haklı yerini alan Phalis Plajı, tertemiz ve berrak denizi, altın rengi kumsalı, yemyeşil doğası ile tatilcilerin vazgeçemediği plajlardandır.

B-) Antalya Kemer'de gezilecek tarihi yerler


1-) Phaselis Antik Kenti ( Ören Yeri ve Müzesi)

Antalya Kemer'e bağlı Tekirova Köyü'nde bulunan Phaselis Antik Kenti, Antalya tatilinizde görmeniz gereken tarihi güzellikler arasındadır. Eski bir Likya kenti olan Phaselis doğal güzellikleri, tarihi kalıntıları ve doğal plajı ile misafirlerini kendine hayran bırakmaktadır.
Kemer İslami Oteller arasından herhangi birini tercih ederek yapacağınız Kemer tatilinizde Phaselis Ören yerleri ve müzesini görmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

2-) Olimpos Antik Kenti

Kemer'e 35 km mesafe uzaklıkta bulunan bu tarihi ve doğa harikası Olimpos Antik Kenti'ni,  ne kadar anlatsak görmeden anlaşılamayacak bir güzelliktedir. Muhteşem ötesi doğası, büyüleyici aurası, tertemiz havası, ağaç evleri ve tarihi kalıntılarıyla misafirlerini farklı bir dünyaya götüren Olimpos Antik Kenti, bu yaz Kemer tatilinizin liste başı gezilecek yerlerinden biridir.

3-) Yanartaş

Kemer gezinizin belki de en heyecanlı bölümünü Yanartaş'ı ziyaretinizde yaşayacaksınız. Yanartaş Kemer'den yaklaşık 35 km uzaklıkta Çıralı ve Olimpos tepelerinde 230 metre yükseklikte bulunur. Buraya vardığınızda sizi yıllardır doğal olarak yanan taşlar karşılayacak. En iyisi biz çok fazla anlatıp heyecanınızı öldürmeyelim. Kemer gezinizde uğramanızı istediğimiz en özel yerlerden biridir.4-) Beldibi Mağarası

Antalya'nın cennet misali güzel ilçelerinden Kemer'e bağlı Beldibi tatil beldesinde bulunan Beldibi Mağarası, tarih öncesinden günümüze kalan etkileyici kalıntılarıyla, doğal güzellikleriyle yerli ve yabancı turistlerin en gözde uğrak yerlerinden biridir.

İnsanlığın kendini henüz şekillerle ifade ettiği döneme gitmek istiyorsanız, tarihin derin sırlarını biraz olsun keşfe çıkmak istiyorsanız Beldibi Mağarası görülmeye değer.C-) Kemer'in doğal güzellikleri

Kemer dolu dolu bir tatil arayanlar için muhteşem bir rota... Tarihi güzellikleri ve seyrine doyamayacağınız doğal güzellikleri ile Kemer tatilinizde bu yaz bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Yani tarih tutkusu olanların da, deniz ve kum aşığı olanların da, doğayla başbaşa kalmak isteyenlerin de gideceği yer tek kelime ile Kemer... Olimpos Antik Kenti, Phaselis Antik Kenti, Göynük Kanyonu, Tahtalı Dağı, Kemer Plajları gibi seçenekler Kemer tatilinizde unutamayacağınız anlar yaşatacak size.. Kemer Alkolsüz İslami Oteller arasından yapacağınız tercihle Kemer tatiliniz için ilk adımı atabilirsiniz.

^^^^^^


Fiyat Almak İstiyorum