KAYAK OTELLERİ \ Kastamonu Alkolsüz İslami Kayak Otelleri
  • Kastamonu Alkolsüz İslami Kayak Otelleri

Güzel ülkemizin cennet misali güzel şehirlerinden Kastamonu, doğal ve tarihi güzelliklerinin yanında özellikle Ilgaz Dağı'nda kurulu kayak tesisi ile de kış turizmine katkı sağlamaktadır. Ilgaz Dağı'ndan esinlenerek isim verilen Ilgaz Kayak Merkezi hem gece hem gündüz kayak yapabileceğiniz eşsiz bir kayak tesisidir. 

Tesisin yanı başına konumlanmış Kastamonu Alkolsüz İslami Kayak Otelleri ise Ilgaz Kayak Merkezi'ne kayak yapmak için gelen yerli ve yabancı turistleri ağırlamaktadır. Ilgaz Kayak Merkezi'nde iki ayrı adet pist bulunmaktadır.

Kastamonu Alkolsüz Kayak Otelleri kayak tatiliniz boyunca sizlere konforun ve şıklığın zirvesinde bir hizmet sunacaklardır. Kastamonu Alkolsüz İslami Kayak Otelleri içerisinde muhafazakar ailelerin beklentilerine uygun Kastamonu Alkolsüz İslami Kayak Otelleri de bulunmaktadır. Tesettürlü ve İslami değerlere uygun yaşamaya çalışan hanımların ve ailelerin her türlü manevi ihtiyacı titizlikle yerine getirilmektedir bu oteller tarafından.

Kastamonu'ya kayak tatili için geldiğinizde yaz için önerebileceğim bir çok aktivite seçeneği var; ancak kış olması dolayısıyla sizlere kayak yapmaktan arta kalan vakitlerinizde Kastamonu'nun yöresel lezzetlerini tatmanızı tavsiye ederiz. Özellikle Püryan Kuyu Kebabı yemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.


 

Fiyat Almak İstiyorum