ALKOLSÜZ İSLAMİ OTELLER \ Kaş Alkolsüz İslami Oteller
  • Kaş Alkolsüz İslami Oteller

3 tarafı denizlerle çevrili güzel ülkemizde birbirinden özel tatil beldeleri dünyanın bir çok yerinden tatil için gelen turistleri ağırlamakla beraber, yerli misafirlerine de ömürlerinin en güzel tatilini yaşatmaktadır. İşte Antalya Fethiye arasında bulunan Antalya'nın tatil cenetti ilçesi Kaş, her yıl binlerce turisti ağırlamanın haklı onurunu yaşıyor. Kaş ülke turizmine önemli katkısı olan, güneş deniz ve kumun yanı sıra gezilecek görülecek yerleri ile de ilgi odağı olmaktadır. Su sporları ve doğa sporlarını oldukça geliştiği Kaş'ta hayatınızın en özel tatilini yaşayabilirsiniz.

Her geçen yıl İslami Otellere olan talebin artması sonucu Kaş'ta da tesettür oteller açılmaya başlamıştır. Kaş Alkolsüz İslami Oteller, henüz sayıları fazla olmasa da muhafazakar ailelerin beklentilerine uygun konfor ve kalitenin standartların üzerinde olduğu bir hizmet sunmaktadırlar.

Kaş denize sıfır İslami Oteller

Kaş'da bulunan Denize sıfır İslami Otellerdir. Şu an sayıları çok az olmakla birlikte, her geçen yıl İslami Otellere rağbet artmaktadır.

Kaş denize sıfır 5 yıldızlı İslami Oteller

Kaş'ta bulunan ve muhafazakar ailelere hizmet veren alkolsüz aile otellerdir. Bu oteller 5 yıldızlı ve İslami konsepttedir.

Kaş'ta bulunan alkolsüz oteller

Kaş'ta bulunan alkolsüz oteller, hem termal hem yaz otelleri, hem şehir otelleri olmak üzere üçe ayrılır. Bu otellerin ortak özelliği alkolsüz olmalarıdır. Ancak bu otellerde sadece muhafazakar aileler değil, alkol kullanmayan ve içki içmeyen kişi ve ailelerin de tercih ettiği otellerdir.

Kaş 5 Yıldızlı İslami Oteller

Kaş'ta bulunan ve İslami hassasiyeti olan ailelere hizmet veren 5 yıldızlı otellerdir. Hizmet kalitesi bakımından standartların çok üzerindedir. Müşterilerinin memnuniyetini yüzde 90 kazanmışlardır.

Kaş'ta gezilecek yerler

Kaş'ın binlerce yıllık tarihi geçmişini görmek, doğal güzelliklerini yaşamak istiyorsanız bu yaz sizi tatil cenneti Kaş'a bekliyoruz. Sıradan bir tatil yapmanın dışında, denizin kumun keyfini çıkarırken, tarihe uzanan yolculuklar da yapmak istiyorsanız bu yaz Kaş'ta olmalısınız. Antik Kentleri, doğal plajlarına hayran kalacağınız Kaş tatilinizi bir ömür unutamayacaksınız. Eğer yaşantı olarak muhafazakar bir hayat görüşüne sahipseniz, Kaş İslami Otellerden birini seçebilir, dini değerlerinizden taviz vermeden hayallerinizdeki tatili Kaş'ta yaşayabilirsiniz. Kaş Alkolsüz İslami Oteller'den bütçenize uygun olan birini seçip, yıllardır hayalini kurduğunuz tatil için ilk adımı atabilirsiniz.


İşte sizin için derlediğimiz Kaş'ta gezip görülecek yerler listesi

1-) Antiphellos Antik Kenti

Mesele deniz ve kumsa, mesele sadece güneş ve sudan ibaret bir tatil geçirmekse böyle bir tatili ülkemizin ve de dünyanın bir çok yerinde yapabilirsiniz. Ama mevzu özel ve unutulmayacak bir tatil yaşamaksa, işe tatil yaptığımız yerin tarihini bilmekle başlayabiliriz. Kaş'ta tatil yapmak isteyenler için ilk önereceğimiz adres hiç kuşkusuz Antiphellos Antik Kenti.. Denizi kucaklayan manzarasıyla adeta büyüleneceğiniz Antiphellos Antik Kenti, Kaş'ın binlerce yıllık tarihi geçmişini adeta gözler önüne seriyor. Bu büyüleyici Antik Kente Kaş merkezden yürüyerek bile ulaşabilirsiniz.

2-) Kaputaj Plajı

Dünyanın en güzel en gizemli plajları arasında yer alan Kaş sınırları içinde bulunan Kaputaj Plajı, yaşanması gereken eşsiz bir deneyim. Türkiye'nin yurtdışı tanıtım afişlerinde dahi kullanılan bu plajın manzarası sizi kendine hayran bırakacak güzellikte. Kaş merkeze 20 km uzaklıktaki Akdeniz'in bu en özel ve en çekici plajında yüzmemek olmaz.

3-) Dalış tutkunlarının adresi Kekova

Eğer bir deniz aşığı iseniz hele de dalış tutkunu iseniz, Kekova'ya uğramanız şart.. Ülkemizin tek tarihi batık kenti Kekova'ya kara ile ulaşımın olmaması sizleri daha oraya varmadan farklı bir hissiyata sokuyor. Simena Antik Kenti'nin de içinde bulunduğu Kekova'ya Kaş merkezden kalkan teknelerle ulaşabilirsiniz.

4-) Şirin belde Kalkan

Antalya'nın doğallığı bozulmamış ilçelerinde Kalkan'a son yıllarda İngilizler yoğun ilgi göstermektedir. Bu şirin beldeyi Kaş'a kadar gitmişken görmenizi tavsiye ediyoruz. Muhteşem plajı kucaklayan Kalkan evleri, çarşıları, restoranları mutlaka görmelisiniz.

5-) Xanthos Antik Kenti

Xanthos Antik Kenti geçmişi M.Ö  7. Yüzyıla kadar dayanan ve Likyalıların en eski yerleşim yeri olarak bilinen bir antik kenttir. İlk kez 1840'larda yapılan kazılarda ortaya çıkan Antik Kente ait bir çok tarihi eser yurt dışına çıkarılmıştır. Kaş'ın bu en büyük Antik kentini görmenizi tavsiye ediyoruz.

6-) Patara Plajı

Değeri yeterince anlaşılamamış plajlarımızdandır Patara Plajı. Ülkemizde bulunan en güzel 15 plajın içerisinde yer alan bu plaj deniz kaplumbağalarının yaşam alanıdır aynı zamanda.. Kumsalda karetta karettaların ayak izlerini takip etmek sizde çok hoş bir duygu oluşturacak.
Fiyat Almak İstiyorum