İSLAMİ ŞEHİR OTELLERİ \ İzmir Alkolsüz İslami Şehir Otelleri
  • İzmir Alkolsüz İslami Şehir Otelleri

İslami yaşam tarzına sahip aileler İzmir'de çok olmasa da İzmir ve çevresi muhafazakar ailelerin de merak ettiği bir bölgedir. Bu bölgeye uzaktan gelen kişiler veya aileler konaklamak için tesettür otelleri tercih etmektedirler.

Ekonomisiyle ve gelişmişlik düzeyiyle sayılı illerinden biri olan İzmir ülkemizin en batısında yer alan bir sahil kentidir. En kalabalık 3. ilimiz olan İzmir, plajları, tatil beldeleri, termal tesisleri ile tam bir turizm şehridir. Fuarcılığın yaygın olduğu liman kenti İzmir, yaşantı olarak ağırlıklı olarak açık görüşlü ailelerin yaşadığı bir ilimizdir.


Muhafazakar ailelerin azınlıkta olduğu İzmir'de son yıllarda dışarıdan tatil için gelen muhafazakar görüşlü aileler için İslami Tatil konseptinde hizmet veren muhafazakar oteller açılmaya başlamıştır. Bay ve bayanlara yönelik otel hizmetlerinin İslami ölçülerde yapıldığı İzmir Alkolsüz İslami Şehir Otelleri, geleneklerine bağlı tesettürlü tesettürsüz bütün hanımlara hizmet vermektedir. 

Alkol servisinin yapılmadığı, içki satışının yasak olduğu İzmir Alkolsüz İslami Şehir Otelleri, özellikle İzmir Enternasyonal Fuarı dolayısıyla şehre gelen misafirler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Dünyanın en büyük Fuarlarından biri olan İzmir Enternasyonal Fuarı her yıl İzmir'de yapılmaktadır. 

İslami Tatil anlayışıyla hizmet veren İzmir Alkolsüz İslami Şehir Otelleri, tesettürlü hanımların ve muhafazakar görüşlü ailelerin her türlü beklenti ve ihtiyacını titizlikle yerine getirmektedir.

Fiyat Almak İstiyorum