ALKOLSÜZ İSLAMİ OTELLER \ İzmir Alkolsüz İslami Oteller
  • İzmir Alkolsüz İslami Oteller

Muhafazakar yaşam tarzının çok fazla görülmediği sahil kentimiz İzmir'de, son yıllarda açılan İslami Oteller bakımından dikkat çekmektedir. Bölgeye gelen muhafazakar görüşlü kişi ve ailelerin tercih ettiği bu oteller İslami Tatil anlayışında hizmet veren alkolsüz aile otelleridir. Bay ve bayan havuzları ayrı olan, tesettürlü bayanları ve İslami görüşe sahip erkeklerin gönül rahatlığı ile tatil yapabildiği bu otellerde helal sertifikalı ürünler kullanılmaktadır.

Tarihi zenginliği, doğal güzellikleri, muhteşem koyları ile Ege'nin incisi İzmir, yerli ve yabancı turistlerin en çok merak ettiği ve görmek istediği şehirlerimizden biridir. Şehre gelen tatilciler genellikle İzmir merkezde konaklayıp, birbirine çok yakın olan tarihi mekanları otellerinden ayrılarak gidip görmektedirler. Bu noktada İzmir'de bulunan otellerin nitelikleri önem kazanmaktadır. Yani İzmir'e gelen muhafazakar görüşlü, dahası İslami yaşantıya sahip ailelerin, rahatlıkla kalabildiği İzmir Alkolsüz İslami Oteller gibi özellikle tesettürlü bayanlara özel geniş imkanlar sunan oteller fevkalade önemlidir.

Gerek ülkemizden bölgeyi ve İzmir'i merak eden, gerekse yabancı ülkelerden gelen Müslümanların inançlarına uygun otellerde kalma talepleri İzmir'de helal tatil anlayışı ile hizmet veren İzmir Alkolsüz İslami Oteller'in hızla açılmasına ve yayılmasına neden olmuştur.  


^^^^^^


Fiyat Almak İstiyorum