İSLAMİ TERMAL OTELLER \ İstanbul Alkolsüz İslami Termal Oteller
  • İstanbul Alkolsüz İslami Termal Oteller

İslami Termal Oteller, normal termal otellerden biraz farklıdır. Termal otellerin sunduğu bütün imkanların yanından bir de muhafazakar kesimin beklentilerine karşılık vermek İslami Kaplıca otellerinin temel görevidir.  

Ülkemizde hem yazın hem de kışın tercih edilen Termal Oteller, tatil yapmanın yanında çeşitli rahatsızlıkları bulunan kişilere şifa ve rahatlatıcı masajlar sunması yönüyle sıkça tercih edilmektedir. Yeraltından çıkan kaynak sularının şifalı etkilerinden yararlanmak isteyenler, bir çok rahatsızlıklarının tedavisi için termal tesisleri tercih etmekteler.

İstanbul'da bulunan İslami Termal Oteller ise, muhafazakar kesimin termal suların şifalı etkilerinden yararlanmak isteğine karşılık hizmet veren  Alkolsüz Termal Otellerdir. Bay ve bayanlara özel ayrılan alanlar bulunan İstanbul Alkolsüz İslami Termal Oteller, İstanbul'da yaşayan çok değişik milletlerden kişi ve ailelere hizmet vermektedir. 10 milyonu aşkın nüfusuyla İstanbul'da bu tarz helal Tatil anlayışı ile hizmet veren tesislerin kurulması, muhafazakar kesimi fazlasıyla memnun etmektedir.

Aslında İstanbul Alkolsüz İslami Termal Oteller, geleneklerine bağlı ama dini yaşantısı çok yoğun olmayan aileler tarafından da tercih edilmektedir. Bunun nedeni bu tarz otellerin çocuklarıyla birlikte tatil yapmak isteyen ailelere diğer otellere nazaran daha itinalı ve hassas hizmet vermeleridir. Çünkü bu tarz otellerde ne çocukların karşısında ne de otelin herhangi başka bir bölümünde içki içilmesi ve nahoş görüntülerin yaşanması mümkün değildir. Yani İstanbul İslami Termal Oteller, bir bakıma ailecek tatil yapmanın en güvenilir adresi..

İslami Termal Oteller yazın yada kışın yapılacak tatil için bir çok avantajı içinde barındırır; ancak İstanbul İslami Termal Oteller'de tatil yapmanın avantaj üstüne avantajlar sağladığı da bir gerçek. İstanbul İslami termal kaplıcalarda tatil yaptığınızda otel içinde vakit geçirdikten sonra, sürekli otele kapanmak zorunda değilseniz. Eğer hem termal bir tatil hem de eğlenceli hareketli bir tatil istiyorsanız tam aradığınız yerdesiniz. İstanbul islami kaplıca otellerinden herhangi birinde, hem değerlerinize uygun tatilin keyfini çıkarırken; hem de dünyanın gözbebeği, doğal  güzellikleri ve tarihi zenginliği adeta bir cazibe merkezi olan İstanbul'u doyasıya gezebilirsiniz.

Dilerseniz İstanbul Alkolsüz İslami Termal Oteller arasından yapacağınız bir tercih sonrasında sizleri nasıl bir tatil bekliyor daha ayrıntılı bir şekilde anlatalım.

İstanbul İslami Termal Oteller sizlere ne tür hizmetler sunar?

1-) Termal Kaplıcaların şifası:

İstanbul İslami Termal Oteller'de  vücut olarak var olan rahatsızlıklarınıza zengin mineralli şifalı sularda deva bulacak; yenilenmiş, tazelenmiş ve iliklerinize kadar dinlenmiş olarak tatilinizi tamamlayacaksınız. Özellikle bel ve boyun fıtığı rahatsızlıklarına iyi geldiği bilinen kaplıca sularının şifalı etkisiyle ağrılarınızdan arınacak, alanında uzman ekiplerin tavsiyeleriyle sonraki hayatınızı daha doğru ve bilinçli yaşayacaksınız.

2-) Özel masaj odalarında özel terapiler
Termal bir tatil yapmak demek sadece şifalı suların etkisinden yararlanacağınız sıkıcı bir tatil aklınıza gelmesin. İstanbul İslami Termal oteller özel havuz kompleksleri, çocuklara özel aktivite alanları ve özel masaj odaları sayesinde size renkli bir tatil geçirmeniz için her olanağı sunar.

Fiyat Almak İstiyorum