ERKEN REZERVAYON OTELLERİ
Tüm Erken Rezervayon Otellerini Göster
İSLAMİ TATİL OTELLERİ
Tüm İslami Tatil Otellerini Göster
TERMAL TATİL OTELLERİ
Tüm Termal Tatil Otellerini Göster
KAYAK OTELLERİ
Tüm Kayak Otellerini Göster
  • İslami Tatil Köyleri

Yoğun iş hayatı artık kadın olsun erkek olsun, insan bedenini yıpratmakta, ruhunun yorulmasına sebep olmakta.. Özellikle şehir hayatının boğucu ve doğadan uzak atmosferinde hayat mücadelesi vermek, şehirlerde yaşayanlar için çok daha zor olmaktadır. Bu yüzdendir ki her insan yılın belli bir döneminde tepeden tırnağa yenilenecekleri doğa ile başbaşa kalabilecekleri, zindelik, yenilik kazanabilecekleri, havası temiz, doğası yeşil tatil beldelerine gitmek istiyorlar. Tatil ihtiyacı toplumumuzun hemen her kesiminde zorunlu hale gelmeye başlamıştır. Örneğin muhafazakar görüşlü, alkol kullanmayan, dini vecibelerini elinden geldiğince yerine getirmeye çalışan insanlar da aynı duygularla tatil yapmak istiyorlar.

Bu yüzdendir ki; işletme sahipleri muhafazakar görüşlü ailelerin  talep ve beklentilerin uygun İslami Oteller ve İslami Tatil Köyleri inşa etmeye başlamıştır. Özellikle tesettürlü bayanların rahatlıkla hareket edebildiği, çocuklarıyla kaygısızca vakit geçirebildiği Alkolsüz Oteller, sayıları her geçen gün artan Alternatif Oteller zincirinin oluşmasına sebep olmuştur.

İslami Tatil Köyleri ise, Alternatif Turizmin çok önemli bir ayağını oluşturmakta. Yılın büyük bir bölümünü doğadan yeşilden temiz havadan uzak geçiren ailelerin yoğunlukla tercih ettiği bu Tatil Köyleri, dinlenmek ve yenilenmek için ideal ortamlar oluşturmaktadırlar.

Sadece muhafazakar görüşlü aileler değil, geleneklerini toplumun genel değerlerine bağlı alkol kullanılmayan ortamlarda bulunmak isteyen bir çok farklı görüşten aile de bu tarz İslami Tatil Köylerini tercih etmekteler. Denilebilir ki, eşinizin çocuklarınızın ve kendinizin istemediği sahneleri görmek zorunda kalmayacağı bir tatil artık hayal değil gerçek.

Bayanlara ait özel plajların, özel havuzların, özel oturma ve sohbet alanlarının olduğu İslami Tatil Köyleri, hayallerinizdeki tatilin  gerçeğe dönüştüğü fırsat otelleridir. Örneğin, havuzlar erkekler havuzu bile olsa müstehcen usturupsuz bir mayo helal otellerde asla görülmez. Otel yönetimi istisna durumları anında uyarır, ve otelin muhafazakar ve manevi havasını bozacak en ufak bir olumsuzluk yaşanmaz. Yine İslami konseptte olan muhafazakar tatil köyleri, mutfaklarında kullandıkları helal gıda sertifikalı ürünleri ve hiçbir şekilde alkol servisi ve satışı yapılmayan restoranlarıyla da muhafazakar kesimin takdirini kazanmakta, ve bu kesmin yoğun talebiyle karşılaşmakta. Et ve et ürünleri tamamen islami Usullere göre kesilip tabağınıza kadar geldiği için gönül rahatlığı ile usta aşçılar tarafından pişirilmiş leziz yemekleri yiyebiliyorsunuz.

İslami Tatil Köyleri, ailelere bir çok avantaj sağladığı içindir ki, artık Turizm sektörünün en önemli kilometre taşlarından biri haline gelmiştir. Tesettürlü ailelerin isteklerini hassasiyetle yerine getiren alkolsüz tatil köyleri, huzurlu tatil yapmanın yeni merkezleri olmuşlardır. Örneğin Siz bir masada ailenizle bir şeyler yudumlarken, çocuklarınız karşı masada kadeh tokuşturanları İslami Tatil Köylerinde alsa görmez, zihinlerinde olumsuzluk oluşturacak sahneler işlenmemiş olur. En önemlisi bu tarz helal tatil köylerinde, ibadetlerinizi temiz ve pırıl pırıl mescidlerde aksatmadan yapabilirsiniz. Müslümanların tatillerde de kulluklarından taviz vermeyeceğini bilen otel yöneticileri, misafirlerinin madden ve manen otellerinden memnun ayrılmaları için kılı kırk yararcasına gece gündüz demeden hizmet verirler.

Siz de hayatınızın en özel tatilini çocuklarınızla ve sevdiklerinizle yaşamak, sezona zinde ve stresten arınmış başlamak istiyorsanız, sitemizde bulunan İslami Tatil Köyleri arasından bütçenize ve koşullarınıza uygun birini seçip indirimden yararlanmak için formu doldurabilirsiniz.

İstanbul'a yakın İslami ( Muhafazakar ) Tatil Köyleri

Rizom Tatil Köyü

İstanbul'a yakınlığı ile fazlaca rağbet gören Yalova Rizom Tatil Köyü misafirlerine alkolsüz aile oteli konseptinden hizmet vermektedir.


Yazar: Nergis Kuru

Sitedeki yazılar kaynak gösterilmeden ve ilgili sayfaya link verilmeden yayınlanamaz. Yayınlayanlar hakkında hukuki işlemler yapılacaktır.


Fiyat Almak İstiyorum