ERKEN REZERVAYON OTELLERİ
Tüm Erken Rezervayon Otellerini Göster
İSLAMİ TATİL OTELLERİ
Tüm İslami Tatil Otellerini Göster
TERMAL TATİL OTELLERİ
Tüm Termal Tatil Otellerini Göster
KAYAK OTELLERİ
Tüm Kayak Otellerini Göster
  • İslami Oteller

Günlük yaşantısını islami ölçülerde yaşamaya çalışan çalışan, Allah'ın emir ve yasaklarını hayatının her alanına yansıtmış insanların tatil yaptığı oteller genel olarak İslami Oteller olarak adlandırılmıştır. İslami Oteller diğer otellerden farklı olarak, muhafazakar kesimin beklentilerini hassasiyetle önceler ve otel dizaynını ona göre düzenler. Bu otellerin diğer otellerden en önemli farklarından biri de; otel içerisinde alkol servisi ve satışının kesinlikle yasak olmasıdır.

İslami Oteller, dinimizin emirlerine göre bir yaşam şekli benimsemiş kişilerin görüş ve yaşam tarzlarına oldukça saygılıdır. Bu nedenle bu otellerin bay ve bayan havuzları da beklentiler doğrultusunda kesinlikle ayrıdır. Otel yönetimleri, muhafazakar ailelerin rahatlıkla ve kaygısızca bir tatil geçirmesi için her türlü tedbiri alır; ve otel içerisinde özellikle bayanların rahat etmesi için özel alanlar oluşturur. 

Tatil geçirdikleri süre içinde de ibadetlerini rahatlıkla yapmak isteyen muhafazakar görüşlü aileler ve kişiler için Ferah ve temiz mescidler, İslami Oteller bünyesinde mutlaka bulunur. Eğlence ve animasyon seçimleri yine bu ailelerin hassasiyetine uygun seçilir.

İslami Oteller, restoran ve mutfak konusunda da çok titiz olmak zorundadır. Bu oteller mutfaklarında, helal ürün sertifikalı ürün ve yiyecekleri kullanırlar. Zaten otel sahibi eğer dini bütün bir işletmeci ise, bunu sırf gelen misafirlerin beklentisi için değil dinin bir emri olduğu için yapar. Muhafazakar görüşlü kimseler zaten tercihen, otel sahibinin de kendi görüşlerinden olmasını tercih etmekteler; bu sayede beklenti ve şikayetlerini çok daha rahat otel yönetimine iletebilmekteler.

İslami Oteller nerelerde bulunur?

Eskiden İslami hassasiyetleri olan ailelerin tatil ihtiyacını karşılayabileceği eli yüzü düzgün otel bulmak neredeyse imkansızdı. Bir elin parmaklarını geçmeyecek bu tesisler, tatilcilerin rahat edebilecekleri konfor ve dizayna da sahip değildi üstelik. Hele hele kıyı bölgelerimizde bilinen tatil beldelerinde İslami Oteller yok gibiydi. Şimdi ise değişen şartlar ve görüşler sayesinde artık Tesettür Tatil yapmak isteyen kesimin de beklentilerini karşılayacak, konforlu ve şık oteller mevcut..

Artık İslami Oteller, başta Antalya olmak üzere Türkiye'nin birçok merkezi noktasında konumlanmış durumda. Siz de www.islamioteldetatilci.com sitemizden beğendiğiniz bütçenize uygun bir bir oteli İslami Oteller kategorisinden seçebilir gönlünüzce bir tatil için ilk adımı atabilirsiniz.


Fiyat Almak İstiyorum