İndirimli İslami Oteller
  • İndirimli İndirimli İslami Oteller

Muhafazakar Oteller değişen piyasa koşulları başta olmak üzere orta gelirli ailelerinde uygun fiyatlara tatil yapmasına olanak sağlamak için belirli dönemlerde indirim yaparlar fiyatlarında... Bu indirimli dönemlerin Başında Erken Rezervasyon dönemi gelmektedir... Otellet bir sonraki sezon fiyatlarını açıkladıkları zaman, fiyatlar sezona göre en az % 40 indirimlidir..

Bu yüzden tatilini ucuza getirmek isteyen aileler için bu dönem kaçırılmaması gereken bir dönemdir..

 İndirimli İslami Oteller, daha kış döneminden başlayarak uyguladıkları fiyat indirimi sayesinde, tatilcilere yaz döneminde uygun fiyatlara tatil yapma olanağı sunmaktadır.

İndirimli İslami Oteller, hem muhafazakar ailelerin dini değerlerinden ödün vermeden tatil yapmasına imkan tanımakta; hem de uygun fiyatlara tatil yapmak isteyen kişi ve ailelere, kış döneminden rezervasyon yapılması durumunda, yazın çok uygun fiyatlara tatil yapma imkanı sunmakta..

Örneğin İndirimli Oteller içerisinde % 50'ye varan indirim imkanı ile de tatil yapmak mümkün.

İndirimli İslami Oteller fiyat uygunluğu ile sadece tercih edilmiyor; aynı zamanda günaha girmeden tatil yapmak isteyen helal tatil anlayışında olan kişilere özel hizmetiyle de tatilcilerin öncelikli tercihi oluyor. Bay ve bayan havuzlarının ayrı olduğu İndirimli İslami Oteller, mescidiyle, mutfağında kullandığı helal ürünleriyle, muhafazakar görüşlü kişilere gönül rahatlığı içinde tatil yapma olanağı tanıyor.

Bu otellerde bayanlara ayrılan özel alanlarda çalışan otel kadrosu tecrübeli ve bayanlardan oluşmaktadır. Karma havuzların olduğu alanlarda ya da denize girilen alanlarda bayanlar haşema tercih ederken, erkekler usturuplu mayo tercihleri ile bu otellerin farklılığını ortaya koymaktadır. Bu sayede tesettür dairesinde tatil yapmak isteyen kişiler dini değerlerinden taviz vermemenin rahatlığı içinde olmaktadırlar.

Öte yandan İndirimli İslami Oteller, ekonomik bakımdan daha karlı olmanın yanı sıra mutfak ve restoranlarında kullandıkları ürünler konusunda da çok titizdirler. Ne yemeklerde ne de ikramlarda alkol kullanımı kesinlikle yasaktır. Dinimizin emrettiği şekilde yaşamak isteyen insanların tatil anlayışına uygun hizmet vermek isteyen otel işletmecileri, yemeklerin pişirildiği ortamdan tutunda havuzların temizliğine kadar, hijyen ve temizlik konusunda oldukça dikkatlidirler.

Tatil dinlenmek herkesin hakkı.. İslami değerlere uygun bir yaşam şekline sahip olabilirsiniz; ancak İndirimli İslami Oteller arasından yapacağını doğru bir tercihle, kasmadan yaşam şeklinize uygun bir tatil yapabilirisiniz. Çünkü bu otellerin büfesinden mutfağına kadar kullanılan ve satışı yapılan ürünler helal ürünlerden seçilmektedir. İslami usullere göre kesimi yapılmayan et bu mutfaklara sokulmamaktadır. Artık Türkiye'nin en bilenen tatil beldelerinde ve merkezlerinde bile bütçenize uygun İndirimli İslami Oteller bulmanız mümkün. Çeşme, Fethiye, Antalya, Kemer, Muğla, Alanya, Marmaris bu beldelerden sadece bazıları..


Fiyat Almak İstiyorum