İndirimli İslami Kayak Otelleri
  • İndirimli İndirimli İslami Kayak Otelleri

Güzel ülkemizin hem yazı güzel hem kışı güzel. 3 tarafı denizlerle kaplı güzel vatanımızda hem yazın tatil yapılabilecek çok harika yerler var; hem de kışın..

Şu bir gerçek ki, yazın denize girmeyi bekleyen tatilciler olduğu kadar; kışın kayak yapmayı bekleyen kar tutkunları var. Hem çocuklu ailelerin dört gözle beklediği kış aylarında, hem çocuklar hem de yetişkinler soğuğu iliklerine kadar hissederken kayak yapmanın zevkine aynı anda erişirler. Bu dönemde tatilcilere hizmet veren kayak otelleri ise, eğlenceden, kutlamalara; kış sporlarından yeme içmeye kadar bir çok alanda hizmet vermektedir.

İndirimli İslami kayak otelleri ise, muhafazakar ailelerin beklentilerini önceleyen bir hizmet anlayışına sahiptir. Helal tatil konseptindeki bu otellerde alkol satışı ve servisi yasaktır. Bu oteller uyguladıkları indirimlerle, kayak tatili yapmak isteyen muhafazakar görüşlü ailelere ya da kişilere uygun fiyatlara konaklama imkanı sunmaktadır. Uludağ, Kartepe, Ilgaz, Palandöken, Davraz gibi doğa ve kış sporlarının yapıldığı pek çok dağ yakınlarında konumlanan İndirimli İslami Kayak Otelleri, tatilcilere kışın tüm ihtişamını ve keyfini yaşatırken, bünyesindeki spa, hamam ve kapalı havuzları ile de tatilcilerin tepeden tırnağa dinlenerek yenilenmesini sağlamaktadır. Hele çocuklar, özellikle sömestri dönemini adeta iple çekmektedir. Özellikle kar yağışının az olduğu ya da hiç yağmadığı illerden gelen çocuklar için kayak tatili demek, sadece kayak yapmak değil; karın, dondurucu soğuğun keyfini doyasıya yaşamak demek.

Öte yandan İndirimli İslami Kayak Otelleri, diğer kayak otellerinden belli noktalarda ayrılmaktadır. Fiyatlarındaki uygunluğun dikkat çektikleri bu otellerde, restoran veya mutfakta pişirilen ve servis edilen yemekler, tamamen helal ürünlerden pişirilmekte ve islami usullere göre kesilen et ürünleri tercih edilmektedir. Yine İndirimli İslami Kayak Otelleri, tesettürlü ve dinini yaşayan bayanlar için özel alanlar oluşturmuş, bayanlar havuzu başta olmak üzere, kadınların eğlenip sohbet ettikleri mekanların dizaynını islami usul ve gereklilikler doğrultusunda dizayn etmiştir.  

Alternatif tatil sektörünün önemli kollarından biri olan İndirmli İslami Kayak Otelleri, artık sektörün kilometre taşlarından biridir. Büyük çoğunluğu Müslüman ve muhafazakar aile yapısına sahip olan ülkemizde, bu oteller yoğunlukla tercih edilmektedir. İndirimli İslami Kayak Otelleri arasından yaptıkları tercihle bu otellere gelen tatilciler, bütçelerine göre konaklama imkanı bulurken, yaz gelmeden yaptıkları ara dönem tatili ile de, sezonun ikinci dönemine zinde ve dinlenmiş olarak başlamaktadır.
 
Güzel ülkemizin artık bir çok noktasında, kayak merkezi bulunmaktadır. Bunların en başında ve en bilineni olarak Bursa Uludağ kayak merkezini sayabiliriz. Uludağ ve diğer kayak merkezlerinin hemen hepsinde artık İndirimli İslami Otel bulmak mümkün..  

Sitemize bulunan İndirimli İslami Oteller arasından, istediğiniz birini seçebilir ve uzun zamandır ertelediğiniz hayallerinizdeki kayak tatilini artık yapabilirsiniz.  Fiyat Almak İstiyorum