İNDİRİMLİ OTELLER

  • İndirimli İslami Oteller \ Fethiye nin en iyi alkolsüz islami oteli Zehra Otel den büyük indirim !
Zehra Otel'den Sevgililer Günü'ne özel bomba indirim fırsatı! Formu doldur tam %25 İndirim...

Fethiye'de hem de Ölüdeniz'de doğa ile baş başa huzuru yakalayacağınız bir tatil çok uygun fiyatlara sizi bekliyor. Hem de dini değerlerinizden taviz vermeden...


Tatil cenneti Fethiye Ölüdeniz'de bulunan alkolsüz aile oteli Zehra Otel'den dolu dolu, unutamayacağınız adrenalin ve huzur dolu bir tatil geçirmeniz için bomba indirim fırsatı !

Bay ve bayanlara özel ayrı ayrı havuzların bulunduğu Helal Tatil anlayışıyla hizmet veren Zehra Otel'den tam Sevgililer Gününe özel tam % 20 + %5  indirim...
Sevdiğinizi havalara uçurmanın tam vakti...
Sevgililer gününe özel indirimden yararlanmak için lütfen formu doldurun..

TELEFON: 0 216 708 00 60

    CEP NO: 0 553 774 65 32

Şehrin bunaltıcı atmosferinden, yoğun iş temposundan uzaklaşmak, yılın yorgunluğunu atmak bu yaz sizin de hakkınız. Yeşille doğayla başbaşa, denizi güneşi iliklerinize kadar hissedeceğiniz bir tatil Zehra Otel'de indirim fırsatıyla sizi bekliyor.

İslami Otel Zehra Otel sizlere sıradan bir tatil değil; aktivite dolu, eğlence dolu bir tatil yaşatma sözü veriyor. Otelimizin havuzunda, spasında, ve yeşillikler içinde konumlanmış havasında dinlenirken; Otel dışında unutamayacağınız adrenalin dolu aktiviteler yapabilirsiniz.

Mesela rafting, yamaç paraşütü yada mavi yolculuk..


Bay ve bayan havuzlarının ayrı olduğu, dini her türlü hassasiyetinize titizlikle karşılık verilen Zehra Otel'de bu yaz tatil anılarınızı baştan yazacaksınız.
>


Hamam Keyfi sizi bekliyor

Bu yaz tatilinde doğa ile başbaşa, yeşil ve denize doyduğunuz bir tatil geçireceksiniz. Zehra Otel’de sıradışı bir tatil yapmaya hazır olun. Otelimizin Saunasında ve Türk Hamamı’nda yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız.
Yemekler tam ağzınıza layık

Zehra Otel'de tatil yapınca insanın sadece gözü gönlü değil, midesi de en leziz lezzetlerle doyuyor. Otelimizin usta aşçıların tarafından helal ürünlerle hazırlanan yemekleri gönül rahatlığı ile yiyebilirsiniz. Zehra Otel Mutfağında helal sertifikalı ürünler kullanılmakta olup, yemeklerde alkol katkısı asla kullanılmamaktadır. İddialıyız ! Zehra Otel'in aşçıları helal ürünlerden hazırlamış oldukları yemekleri ile kalbinizi feth edecek.


Stres yok heyecan çok

Zehra Otel huzurlu bir tatil geçirmeniz için her şeyi düşündü. Huzurlu ve konforlu odalar, çocuklarınız için hazırlanmış özel oyun alanları, bayanların keyifle ve gönül rahatlığı ile girebilecekleri özel havuzlar; hepsi ve daha fazlası sorunsuz bir tatil yaşamanız için tasarlandı.  

Sevdiğinizi havalara uçurmanın tam vakti...

Sevgililer gününe özel indirimden yararlanmak için lütfen formu doldurun..

TELEFON: 0 216 708 00 60

CEP NO:
0 553 774 65 32
Zehra Otel hakkında genel bilgiler

Otelimiz Ölüdeniz Plajına 3,5 km uzaklıkta olup Günde 2 sefer Sahile servisimiz bulunmaktadır.

Fethiye Hisarönü mevkiinde bulunan, Babadağ eteklerinde mavi ile yeşilin bir arada olduğu otelimiz de, siz değerli misafirlerimize İslami yaşantımıza uygun huzurlu ve mutlu bir tatil imkanı sunmaktadır. Hisarönü bölge olarakülkemizin eşsiz turizm bölgelerinden Ölüdeniz’e 3,5 km, Fethiyemerkeze 10km  Alışveriş ve Eğlence Merkezlerinin bulunduğu mevkii’ye 150 m olup otelimizin önünden  her 5 - 10 dakika da bir Fethiye ve Ölüdeniz istikametine minibüs geçmektedir. Dalaman havalimanına 60 km mesafededir.

Zehra Otel’de tatil yaptığınızda yapabileceğiniz Aktiviteler

YAMAÇ PARAŞÜTÜ:

Fethiye Ölüdeniz denilince akla gelen ilk aktivitelerden yamaç paraşütü sizin için eşsiz bir deneyim olacak.. Adrenalinin zirvesine çıkacağınız Yamaç Paraşütünü Usta hocalarımızın desteği ile yapabilirsiniz..

Fethiye Hisarönü mevkiinde bulunan, Babadağ eteklerinde mavi ileyeşilin bir arada olduğu Otelimizde, siz değerli misafirlerimize İslami yaşantımıza uygun huzurlu ve aktivitelerle dolu bir tatil imkanı sunuyoruz.

Guletlerle “MAVİ YOLCULUK”:

Türkiye’nin özgün, geleneksel Gulet tipi tekneleriyle “mavi yolculuk” lara keyifle yelken açmak, ayrıcalıklı bir tatil biçimi.

Geniş karineleri ve güverteleriyle, geçmişte balıkçılık ve taşımacılık amacıylakullanılan Guletler, günümüzde mavi yolculuğun en ideal aracı olarak ilgi görüyor. Çağdaş koşullara uygun biçimde donatılan kamaraları, mutfakları, güneşlenme ve dinlenme alanlarıyla aradığınız bütün konforu, ahşap sıcaklığı içinde geleneksel Guletlerde bulmanız mümkün.
Seyahat Acentaları tarafından organize edilen belirli bir programa sahip olan turlara bir kabin kiralayarak katılabileceğiniz gibi, yakın arkadaş grubunuzla birlikte bir guleti yalnızca kendiniz için kiralayıp, dilediğiniz rotada gönlünüzce tatilinizi geçirebilirsiniz. Teknenizin deneyimli kaptanı ve mürettebatı, güvenli bir seyir ve unutulmaz güzelliklerle dolu bir “mavi yolculuk” yaşamanız için emrinizde. Fethiye’nin mavi cennetini keşfetmek için hazırlanın. Haydi, yelkenler fora...


Sevdiğinizi havalara uçurmanın tam vakti...

Sevgililer gününe özel indirimden yararlanmak için lütfen formu doldurun..


TELEFON: 0 216 708 00 60

CEP NO:
0 553 774 65 32

ÖLÜDENİZ BELCEKIZ

Otelimize sadece 3,5 km uzaklıkta olan oludenız belcekız bütün dünyada “mavi cennet” diye bilinen bir doğa harikası. Bir “Dünya Mirası” olan Babadağ zengin florasıyla Ölüdeniz’in hemen arkasında yükseliyor. Babadağ’dan Yamaç paraşütü ile atlayış yapmak son yılların en gözde etkinliklerinden birisi... Uygun uçuş ve iniş koşulları nedeniyle, Babadağ ve Belcekız Yamaç Paraşütçülerinin de vazgeçemeyecekleri bir tatil merkezi.SAKLIKENT

Fethiye-Antalya kara yolu üzerinde, Akdağ’ın eteklerinde kayalar içinde yer alan Saklıkent, yaz aylarında Fethiye’lerinvazgeçilmez bir piknik alanı olmanın yanı sıra yerli ve yabancıturistlerin de uğrak yeridir. Ağustos ayının 40 derecelik sıcağında üşütecek serinlikteki bu olağanüstü güzellikler arasında yenecek bir alabalığın tadı uzun süre unutulmayacak güzelliktedir.

Yine burada Saklıkent ırmağında rafting yapabilirsiniz.

 

Otelimize 45 km mesafedeki Kayadibi Köyü yakınındaki Saklıkent’e özel araçlarla, Fethiye merkezden kalkan Saklıkent Dolmuşlarıyla ve Seyahat acentelerinin düzenlediği turlarla gidilebilir. (Not:Saklıkent'e giriş ücretlidir.)

KAYAKÖY

Otelimize sadece 5 km uzaklıkta bulunan Karmilassos antik şehri üzerinde 14.Yy’dan başlayarak kurulmuş eski bir Rum yerleşimi olan Kayaköy’ün geçmişi MÖ.3000’lere kadar gitmesine rağmen antik dönem kalıntılarından günümüze MÖ 4. YY!a tarihlenen az sayıda lahit ve kaya mezarları ulaşmıştır.Kayaköy’ün eski adı Levissi’dir.

İndirimden yararlanmak için lütfen formu doldurun..

TELEFON: 0 216 708 00 60

CEP NO:
0 553 774 65 32 


Fiyat Almak İstiyorum