İSLAMİ YAZ OTELLERİ \ Fethiye İslami Yaz Otelleri
  • Fethiye İslami Yaz Otelleri

Turizmin gözbebeği şehirlerimizden Muğla'nın cennet misali büyülü ilçesi Fethiye yerli ve yabancı turistlere unutamayacakları bir tatil geçirtiyor. Fethiye hem doğal güzellikleri ile hem de tarihi ve doğal yapıları ile her yıl binlerce turisti ağırlıyor. Bu sebepledir ki, bu cennet misali güzel ilçe ülke turizmine oldukça fazla katkı sağlamaktadır.

Fethiye İslami Yaz Otelleri ise, bu ilçeye tatil yapmak için gelen muhafazakar görüşlü kişi ve ailelere diledikleri gibi tatil yapabilme olanağı sunmaktadır. Alkol servisi ve satışının yasak olduğu Fethiye İslami Yaz Otelleri, artık karma otellerle yarışırcasına rağbet görmektedir. Helal Tatil anlayışının benimsendiği bu oteller, tesettürlü bayanları yaşam şekillerine uygun hizmet vermektedir.

Fethiye'ye tatile gelen insanlar ve aileler aslında bir çok açıdan çok avantajlı durumdalar. Güneşin denizin ve kumun tadını istedikleri gibi hem yaşayabilir hem de doğal ve tarihi güzellikleri gezip görme olanağı bulabilirler tatilciler. Eskiden Fethiye'de İslami yaşantısı olan insanların Helal Tatil yapabilme olanağı açıkçası pek yoktu. Ancak son yıllarda açılan Tesettürlü Otellerin sayısı oldukça fazladır. Bu yüzdendir ki artık muhafazakar bir yaşantıya sahip kişi ve aileler dini yaşantılarından taviz vermeden gönül rahatlığı ile istedikleri tatil imkanlarını bulabilmekteler.

Fethiye'de alternatif turizmin öncüsü bir çok islami otel, dini vecibelerini yerine getirmek isteyen aileler için geniş imkanlara sahiptir. Bu tarz muhafazakar oteller sadece bay ve bayan havuzları ayrı olan oteller değildir; aynı zamanda yemeden içmeye her türlü İslami titizliği gerektiren konularda hassas otellerdir. Helal ürünleri mutfaklarında kullanan alkolsüz hizmet veren bu otellerde, özellikle misafirlerin namaz kılmaları için temiz ve nezih mescitler bulunur.

Fiyat Almak İstiyorum