ERKEN REZERVAYON OTELLERİ
Tüm Erken Rezervayon Otellerini Göster
İSLAMİ TATİL OTELLERİ
Tüm İslami Tatil Otellerini Göster
TERMAL TATİL OTELLERİ
Tüm Termal Tatil Otellerini Göster
KAYAK OTELLERİ
Tüm Kayak Otellerini Göster
  • Denize Sıfır 5 yıldızlı İslami Oteller

Koyları ayrı güzel, plajları ayrı güzel; denizleri ayrı güzel, güneşi ayrı güzel bir cennet misali güzel ülkemiz, turizm sektöründe oldukça gelişmiştir. Dünyanın adeta imrendiği 3 tarafı denizlerle kaplı Türkiye, 4 mevsimin aynı anda bile yaşandığı ender ülkelerdendir. İşte bütün bu özellikleri sayesinde ülkemizde turizm sektörü oldukça ileri düzeyde gelişmiştir. Yaz otelleri, termal oteller, doğa otelleri gibi bir çok sektörde tesis, her kesimden her görüşten insanın tatil ihtiyacına cevap vermektedir.

Türkiye'de günümüz itibarıyla Termal Turizm, Kayak Turizmi, Doğa Turizmi, Tarihi ve Kültürel turizm başta olmak üzere bir çok farklı alanda hizmet veren tesisler ve oteller vardır.

İşte denize sıfır 5 yıldızlı muhafazakar otellerden bazıları....

1.) Angels Marmaris Hotel

2.) Wome Deluxe Hotel

3.) The Oba Hotel

4.) Selge Beach Hotel

5.) Şah İnn Paradise Hotel

6. ) Bera Alanya Hotel

7.) Teos Village Hotel

1.) Angels Marmaris Hotel


İslami Oteller ise yukarıda saydığımız başlıklarda hizmet veren otellerin, muhafazakar görüşlü aileler ve kişilere hitap edenleridir. Yani İslami Termal Oteller, İslami Kayak Otelleri ve İslami Yaz Otelleri gibi tesettürlü ailelerin konakladıkları oteller de, dini yaşantısı olan ve inancı gereği alkol kullanmaya kişi ve ailelerin tatil ve konaklama ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar..

Denize Sıfır 5 yıldızlı İslami Oteller ise, konfor ve hizmet kalitesi bakımından zirveyi yakalamış; kendi hitap ettiği kitlenin beklentilerini üst düzeyde karşılamış alkolsüz aile otellerdir. Muhafazakar görüşlü ailelerin tatil ve konaklama ihtiyaçlarını İslami ölçülere göre karşılayan bu oteller, bu özellikleri sayesinde tesettürlü bayanların yoğunlukla tercih ettiği otellerdir.

Zira bu otellerde bay ve bayan havuzları ayrı olup, alkol satışı ve servisi kesinlikle yasaktır. Kıyafet ve mayo seçimlerinin İslami tarzda olduğu denize sıfır 5 yıldızlı İslami Oteller, helal tatil anlayışında olan muhafazakar görüşlü ailelerin huzur içinde çocukları ile birlikte tatil yaptığı ideal otellerdir.

Denize Sıfır 5 Yıldızlı İslami Oteller, denize uzak olan bir çok otele göre misafirlerine bir çok avantajlı durum yaşatmaktadır. Bu otellerde ellerde Bayanlar denize haşemalarıyla girme imkanı bulurken, bayanlara özel çevresi kapalı havuzlarda ise havuz gönüllerince ve kaygısız havuz keyfi yapmaktadırlar. Öte yandan Denize Sıfır 5 yıldızlı İslami Oteller arasından bazılarında bayanlara özel plajı olan İslami Oteller de mevcuttur. Örneğin, Adenya Otel, Wome Deluxe Otel, Modern Saraylar Otel...

Bayanlara özel plajı olan oteller bu özellikleri sayesinde bayanlara mayoları ile denize girme imkanı sunmaktadırlar. Çevresi tamamen kapatılan bu özel plajda tesettürlü ve muhafazakar görüşlü bayanlar da denizin keyfini doyasıya yaşamaktadır.

Denize Sıfır 5 yıldızlı İslami Oteller, yemekleri ve mutfakları ile misafirlerine eşsiz lezzetleri tattırmaktadır. Damak tadına düşkün olanların, temiz ve nezih ortamda pişirilen yemekler tercihi olanların adresi bu otellerde, helal sertifikalı yiyecek ve içecekler kullanılmaktadır. Dinin bir tatil ortamında yasak ettiği hiç bir şeyin bulunmadığı Tesettür Oteller, İslami bakışa ve yaşantıya sahip olan ailelere ve kişilere değerlerine uygun, eşsiz unutulmayacak tatil deneyimi yaşatmaktadır. 


Öte yandan yukarıda da belirttiğim üzere artık ülkemizin en önemli tatil beldelerinde bile Denize Sıfır 5 Yıldızlı İslami Oteller bulmak mümkün... Örneğin Antalya'da' örneğin Marmaris'te örneğin Fethiye'de yaa Bodrum'da. 

Siz de muhafazakar görüşlü iseniz, en iyi İslami Tatil Otelleri bulunan sitemizden Denize Sıfır 5 yıldızlı İslami Oteller arasından bir tercih yaparak değerlerinize uygun özel bir tatil yaşayabilirsiniz.

5 yıldızlı Herşey dahil İslami oteller

5 yıldızlı herşey dahil İslami Oteller bugün tüm tatil bölgelerinden hizmet verir hale gelmiştir. Herşey dahil olup aynı zamanda 5 yıldızlı olan otellerin büyük bir bölümü doğa içerisinde ve denize sıfır olan otellerdir. Bu dediğimiz elbette ki İslami Yaz Otelleri için geçerlidir.

5 yıldızlı alkolsüz oteller

Alkolsüz Otel tercihi genel olarak, Türk aile yapısına uygun, nezih ve huzurlu sorunsuz bir tatil geçirmek isteyen ailelerin tercihidir. Sadece İslami Yaşantıya sahip değil, normal açık görüşlü aileler de alkolsüz otellerde tatil yapmak isteyebiliyor yani.. Bu Oteller hem yaz oteli, hem termal, hem kış oteli yada şehir oteli olabilmektedir.  

Aynı zamanda Alkolsüz Oteller hizmet kalitesi bakımında, konforlu ve standartların ötesinde hizmet veren 5 yıldızlı oteller olabilmektedir. 5 Yıldızlı Alkolsüz Oteller, genellikle denize mesafe olarak yakın olan otellerdir.

***
 
 
İslami Oteller içerisinde 5 yıldızlı olan ve alkolsüz olan bir çok otel vardır. Zaten alkolsüz otellerin büyük bir bölümü İslami konseptte hizmet veren ve muhafazakar görüşlü kişilere hizmet veren otellerdir. Ancak bu oteller içerisinde istisnai bir durum da olsa, alkolsüz ama İslami konseptte olmayan oteller de mevcuttur. Bu otellerin ana amacı alkol kullanmayan ve Türk aile yapısına uygun tatil hizmeti almak isteyen kişilerin tercih ediyor olmasıdır.

5 Yıldızlı Denize Sıfır İslami Oteller Antalya

Antalya sadece İslami Otellerin değil, normal alkollü otellerin de oldukça yoğun olduğu, ülke turizminin can damarı bir şehrimizdir. Neredeyse her ilçesi dünyaca ünlü tatil beldesi haline gelen Antalya'da Muhafazakar değerlere uygun bir çok otel bulunmaktadır. Alanya İslami otellerin en çok yoğunlaştığı Antalya'ya bağlı tatil kentidir. 

Antalya'da bulunan ve denize sıfır olan İslami oteller, şehre gelen ve İslami değerlere uygun tatil yapmak isteyen misafirlere gönüllerine göre bir tatil yaşama imkanı sunmaktadır. Antalya'nın neredeyse tüm ilçeleri ve beldeleri tatilcilerin gözbebeği haline gelmiştir. Kemer, Alanya, Side ve daha bir çok ilçesi Antalya'nın ülke turizmine katkı veren tatil beldeleridir.

5 Yıldızlı Alkolsüz Oteller

İslami Tatil anlayışında hizmet veren otellere olan yoğun ilgi  neticesinde İslami otel işletmecileri ko for ve hizmet kalitesi olarak dünya standartlarını yakalama konusu da adeta yarışır hale gelmiştir. Bugüne baktığımızda İslami hassasiyeti olan insanların da modern standartlarda 5 yıldızlı hizmet kalitesine sahip Alkolsüz İslami otellerde kalmaları fazlasıyla mümkündür. Hemen her tatil bölgesinde 5 yıldızlı Alkolsüz Oteller birden fazla vardır. Sız de bütçenize uyan Alkolsüz oteller arasından bir seçim yapabilir, hayallerinizdeki tatili yaşamaya bir an önce başlayabilirsiniz.

5 Yıldızlı Denize Sıfır İslami Oteller Alanya

Alanya İslami Oteller bakımından en yoğun olan gözde tatil beldesidir. Adin Beach, Adenya, Wome Deluxe gibi İslami Otelcilikte gözde oteller bu bölgede bulunmaktadır.

5 Yıldızlı  Denize Sıfır İslami Oteller Bodrum 

The Qasr Bodrum, Bodrum'da hizmet veren mimarisi ve manzarasıyla görenleri kendine hayran bırakan 5 yıldızlı tek İslami Oteldir.

Alya Beach Türkbükü, Bodrum'un en ünlü koyunda bulunan tek alkolsüz aile otelidir.


5 Yıldızlı Denize Sıfır İslami Oteller Marmaris

Marmaris'te buluna  Angels Marmaris hem dünyanın hem de Türkiye'nin en iyi Alkolsüz İslami Oteli olma ünvanını taşımaktadır..

Marmaris'te Angels Marmaris dışında 5 yıldızlı İslami Otel bulunmamaktadır. 4 Yıldızlı iyi bir İslami Otel olarak Mavideniz Hotel Marmaris Turunç Koyu'nda misafirlerine kusursuz bir aile tatili yaşatmaktadır.


5 Yıldızlı Denize Sıfır İslami Oteller Fethiye 


Fethiye bölgesinde Denize Sıfır İslami Oteller sınırlı sayıdadır. Katrancıpark Hotel, o bölgede muhafazakar tatil anlayışının yaşandığı en iyi oteldir.  


5 Yıldızlı Denize Sıfır İslami Oteller Belek

Altis Resort Hotel Belek'te hizmet veren 5 yıldızlı aile otelidir. Altis Otel denize sıfır konumu, muhteşem doğası ve hizmet kalitesi ile misafirlerine doyumsuz bir tatil keyfi yaşatmaktadır. Doğa ile başbaşa bir tatil geçirmek isteyenlere tavsiye edebileceğimiz otel, helal tatil anlayışına göre hizmet vermektedir.

5 Yıldızlı Denize Sıfır İslami Oteller Çeşme

Çeşme'de hizmet veren 5 yıldızlı İslami otel bulunmamaktadır. 4 Yıldızlı olarak ise Club Familia hotel gidenler tarafından memnun kalınan bir aile otelidir.

5 Yıldızlı Denize Sıfır İslami Oteller Altınoluk
 
Bölgede 5 yıldızlı otel seçeneği olmamakla birlikte Beyza Otel iyi bir 4 yıldızlı otel olarak muhafazakar görüşlü ailelerin beklentilerine uygun hizmet vermektedir.

5 Yıldızlı Denize Sıfır İslami Oteller Ayvalık 
Ayvalık'ta 5 yıldızlı olmasa da iyi hizmet sunan Ivy Terace Hotel vardır. Muhteşem manzaraya sahip İskelesi ve denize yakın mesafede olması sebebiyle muhafazakar aileler tarafından tercih edilmektedir.

5 Yıldızlı Denize Sıfır İslami Oteller Side
 
Manavgat'a bağlı olan Side'ye en yakın 5 Yıldızlı otel Selge Beach'tir. Selge Beach Hotel denize sıfır herşey dahil alkolsüz bir aile otelidir. Müşteri memnuniyetinin yüksek olduğu Selge Beach Hotel Resort Spa, yüksel standartlarda hizmet kalitesi, konforlu odaları, muhteşem doğasıyla muhafazakar değerlere uygun hizmet anlayışı ile misafirlerine doyumsuz bir tatil yaşatmaktadır.

 
5 Yıldızlı Denize Sıfır İslami Oteller Kumluca 

Kumluca Antalya'nın önemli bir tatil beldesidir. Burada 5 yıldızlı olarak hizmet veren Şah inn Paradise vardır. yeni eklenen Aquasıyla özellikle çocuklu ailelere doyumsuz bir tatil keyfi yaşatmaktadır. Bunun da dışında Bayanlara özel etrafı tamamen korunaklı Bayanlar plajıyla 2020 yılı tatil planları olanlar için Şah İnn Paradise muhafazakar ailelere öneriyoruz. Zaten 5 yıldızlı oteller içerisinde bayanlara özel imkanları en geniş olan ve en uygun fiyatlı Şah İnn Paradise Otel diyebiliriz.

5 Yıldızlı Denize Sıfır İslami Oteller

5 Yıldızlı olup muhafazakar konsepte hizmet veren Denize Sıfır İslami Oteller, tesettürlü İslami Görüşe sahip ailelerin tatil beklentilerine en üst düzeyde karşılık veren otellerdir.. Müşteri memnumiyeti odaklı çalışan, helal tatil anlayışını esas alan bu otellerin en belirgin özelliği, muhafazakar ailelerin değerlerine uygun aradıkları her türlü detayı bu otellerde bulabilmeleridir.. Öte yandan Denize Sıfır İslami Oteller, bulundukları tatil bölgesi de havaalanina ve merkezi yerlere yakınlığı ile de dikkat çeken otellerdir.. Ulaşım kolaylılığı hizmet çeşitliliği bu otelleri diğerlerinden ayırmaktadır..Yıldızlı Denize Sıfır Muhafazakar İslami Oteller, helal tatil anlayışının kalite ve konforla buluştuğu huzurlu tatil hizmeti sunan ve şikayet oranının en düşük olduğu otellerdir. Bu otellerde müşteri memnuniyeti yüksektir. Bunun nedeni otelin muhafazakar görüşlü misafirlerinin beklentilerine üst düzeyde karşılık vermesi, ve kaliteden ödün vermemesi gösterilebilir.   

 Fiyat Almak İstiyorum