ALKOLSÜZ İSLAMİ OTELLER \ Çeşme Alkolsüz İslami Oteller
  • Çeşme Alkolsüz İslami Oteller

Ah Çeşme.. Deniziyle kumuyla, güneşiyle; doğasıyla her göreni kendine aşık eden Çeşme.. Bir gidenin mutlaka bir daha gittiği; burada geçirilen zamanların bir ömür unulmadığı, Ülkemizin 3 tarafının denizlerle çevrili olması, 4 mevsimin yaşandığı ender ülkelerden biri olması ve yaz aylarının uzun olması gibi nedenlerden dolayı turizm oldukça gelişmiştir. Son yıllarda muhafazakar kesimin yaz tatillerini kıyı kesimlerde geçirmesi üzerine İslami Otellerde inanılmaz artış gözlenmiştir.

Alternatif Turizmin yüz akı İslami Oteller, bugün ülkemizin bir çok turist çeken ilinde misafirlerinin beklentilerini layıkıyla yerine getiren hizmetler sunmaktadırlar. İslam'ın emir ve yasaklarına uygun bir yaşam tarzı benimsemiş ailelerin beklentilerini önceleyen bir anlayışla hizmet veren alkolsüz islami oteller, artık Türkiye'nin en gözde tatil beldelerinde bile bulunmaktadır.

Konfor ve şıklık bakımından diğer otelleri aramayan tesettür oteller, dünya standartlarında hizmet vermektedirler. Çeşme Alkolsüz İslami Oteller de, İzmir'in doğa harikası tatil beldesi Çeşme'de tatil yapmak isteyen, muhafazakar görüşlü kişi ve ailelere hizmet vermektedir. Özellikle tesettürlü bayanların rahatlıkla tatil yapma olanağı bulduğu Çeşme'de bulunan hela oteller, muhafazakar ailelere gönül rahatlığı ile tatil yapma olanağı sunuyor. 

Çeşme 5 Yıldızlı İslami Oteller 

İzmir Çeşme'de bulunan 5 yıldızlı İslami Oteller, fiyat olarak yıldız sayısı düşük olan otellere nazaran fiyat olarak biraz daha pahalıdır. Bu oteller konfor ve hizmet kalitesi bakımından standartların üzerinde otellerdir. Müşteri memnuniyetini ana gayeleri haline getiren Çeşme 5 yıldızlı İslami Oteller, muhafazakar kesimin her türlü beklentisini ve hassasiyetini titizlikle yerine getirmektedir.

Çeşme denize sıfır İslami Oteller 

Çeşmede denize uzaklığı sıfır mesafede olan ve Islami ölçülere göre bir yaşam tarzı ola  alkolsüz aile otelleridir.

Çeşme alkolsüz Muhafazakar Oteller 

Tatil cenneti Çeşmeye gelen muhafazakar görüşlü alkol ve içki içmeyen dini bütün ailelerin tercih ettiği konaklama ve tatil amaçlı hizmet veren helal tatil otelleridir.

Çeşme herşey dahil İslami Oteller 

Çeşmenin yıldız sayısını kaç olursa olsun yeme içme ve konaklama ihtiyaçlarının ayrı ayrı ücretlendirilmeye tabii olmadığı alkolsüz tesettür otellerdir. 

Çeşme 5 Yıldızlı Denize Sıfır İslami Oteller 

Çeşmede bulunan ve denize mesafesi sıfır olan alkolsüz aile otelleridir. Bu oteller genellikle yaşantı olarak muhafazakar olan kişi ve ailelerin tercih ettiği herşey dahil otellerdir. Gelir düzeyi yüksek kişiler veya ailelerin sıklıkla gittiği bu oteller, tesettürlü hanımların rahatlıkla tatil yapabilmesi için geniş imkanlara sahiptir.

Tatil denilince akla ilk gelen tatil beldeleri arasında olan Çeşme'de gezilecek yerler de oldukça fazladır. Dilerseniz gönlünüzce tatil yapacağınız Çeşme Alkolsüz İslami Otellerinin yanı sıra, buraya gitmişken Çeşme'de gezilecek yerler nereler birlikte bakalım;

Çeşme'de gezilecek doğal ve tarihi güzellikler

1-) Çeşme merkezden kalkan tekne turları ile Ege'nin büyülü koylarına yolculuk yapabilirsiniz.

2-) Çeşme Marina:  Çeşme Marina'yı şöyle sevdiklerinizle baştan sona dolaşmak unutulmaz bir anı olacaktır sizin için..3
-) Çeşme İzmir arasındaki eski yolda bulunan restoranlardan birinde kahvaltı yap.

4-) Ilıca'da sahil boyunca yürü ve yıldızburnunda denize karşı içeceklerinizi yudumlayın.

5-) Alaçatı'da Ege yemeklerinin tadına bak.

6-) Çeşme Yat Limanı: 150 teknenin aynı anda barındığı Çeşme Yat limanı mutlaka görmeniz gereken yerlerden.

7-) Çeşme Kalesi: Çeşme Kalesi, Çeşme'nin tarihi güzelliklerinin başında gelen mekanlardandır. Hem tatil yapıp hem de tarihte kısa gezintiler yapmak isteyenler için ideal.

8-) Kervansaray: Çeşme'nin gezilecek tarihi mekanlarından biri de Kanuni Süleyman zamanında yaptırılan ve günümüze kadar ulaşan Kervansaray'dır.

9-) Eşek Adası: Tatiline renk katmak isteyenlere mutlaka önerdiğimiz gezilecek yerlerden biri de Eşek Adası'dır. Yat turlarıyla gezilebilen Eşek Adası'ndaki eşekler keyfinize keyif katacak.10-) Alaçatı Yat Limanı

11-) Germiyan Köyü: Çeşme'nin en eski yerleşim yerlerinden olan Germiyan Köyü'ne kelimenin tam anlamıyla hayran kalacaksınız. Bu köyde yaşayanların samimiyeti sizleri büyülerken, zeytin ağaçları altında yapacağınız pikniği hayatınız boyunca unutamayacaksınız. Ayrıca köy halkı tarafından yetiştirilen doğal lezzetlerden de tadabilirsiniz. 


 

11-) Çeşme Müzesi: Müze Çeşme Kalesi'nde bulunur. Çeşme Müzesi'nde 320 adet arkeolojik, 126 adet etnografik, 31 adet sikke gelen ziyaretçilere gösterilmektedir.

12-) Erythrai Antik Kenti: Ildırı Köyü’nde bulunan antik kent Çeşme’ye 30 km mesafededir. Kilise, agora ve tiyatro kalıntılarını görebileceğiniz Erythrai bölgede bilinen ilk yerleşim yeridir.

Çeşme denize Sıfır İslami Oteller

Çeşme'den bulunan ve denize sıfır inşa edilen İslami Oteller, dini hassasiyetleri olan ailelere rahatlıkla denize girebilme imkanı sunulmaktadır. Bu otellerde bay bayan havuzları ayrıdır. Dileyen tesettürlü bayanlar havuzları da tercih edebilir.

Çeşme denize Sıfır 5 yıldızlı İslami Oteller

Çeşme'de bulunan ve hem 5 yıldızlı olup hem de denize sıfır konumlanmış otellerdir. Bu oteller konfor ve şıklık bakımından standartların çok üstündedir. Çeşme denize Sıfır İslami Oteller arasından birini tercih edip burada tatil yapan tatilciler, beklentilerinin ötesinde bir tatil yaparlar.

Çeşme 5 Yıldızlı İslami Oteller

Çeşme'den bulunan ve denize sıfır olsun yada denize sıfır olmasın, 5 yıldızlı olan tüm İslami otelleri kapsar. Bu otellerin ortak özelliği, tesettür ailelerin rahat edebildiği helal tatil anlayışı ile hizmet veren otellerdir.

Çeşme'de bulunan Alkolsüz Oteller

Çeşme'de bulunan Alkolsüz Oteller, bu tatil beldesinde bulunan tüm alkolsüz otelleri kapsar. Bu oteller tatil otelleri olmanın yanısıra, şehir otellerini ve termal otelleri de içine alır.

Çeşme gez gez bitirilemeyecek kadar zengin bir doğa ve tarihi güzelliğe sahiptir. Çeşme'de tatil yapacaklara önerimiz, Çeşme tatilinizi bir kaç güne sıkıştırmayın.. Çeşme'yi rahat rahat ve doya doya gezin.. Eminiz siz de bu güzel beldeye hayran kalacaksınız.Fiyat Almak İstiyorum