KAYAK OTELLERİ \ Bolu Alkolsüz İslami Kayak Otelleri
  • Bolu Alkolsüz İslami Kayak Otelleri

Kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde kurulan kayak tesisleri ülkemizde kış turizmi açısından önemli yer teşkil etmektedir. Başta Uludağ Kayak Otelleri olmak üzere, artık ülkemizin bir çok bölgesinde ve ilinde kayak tutkunlarına hizmet veren kayak tesisleri vardır. 

Son dönemlerde ise, tesettürlü tatil anlayışının ( helal tatil )  gelişmesiyle birlikte alkolsüz yani İslami Kayak Otelleri de muhafazakar kesimin beklentilerine ve yaşam şeklinde uygun hizmet vermeye başlamıştır. Bu tesisler hem kar ve kayak tutkunlarına keyifli bir kış tatili yaşatmakta hem de konforlu ve şık hizmetiyle biriken stres ve yoğunluğunu atmak isteyenlere huzurlu bir ortam oluşturmaktadır.

Bolu İslami Kayak Otelleri de, hem tüm yukarıda saydığımız hizmetlerin yanında, dinimizin emirlerine uymaya çalışan, dini kaideleri ve emirleri yaşamlarının parçası haline getirmiş kişi ve ailelere, onların hassasiyet ve beklentilerine uygun hizmet vermektedir. İslami yaşantısından taviz vermek istemeyen ailelerin isteklerine titizlikle uyan Bolu İslami Kayak Otelleri, bayanlara özel havuzları ve özel masaj odalarıyla bu kesimin beğenisini ve takdirini kazanmaktadır. Bolu'da bulunan ve dünyaca ünlü Kartalkaya kayak tesisine yakın bir çok Bolu İslami Kayak Otelleri bulunmaktadır.

İsterseniz Kayakla ünlü Kartalkaya'yı birazdan daha yakından tanıyalım....

Kartalkaya'da hangi aktiviteler ( Kış sporları ) yapılabilir ?

Kartalkaya Bolu'nun en önemli turist çeken mekanlarından biri olmakla birlikte, artık ünü ülke sınırlarına taşmış çok önemli bir kayak merkezimizdir. Karın ve kışın tüm büyüsünü yaşayabileceğiniz Kartalkaya'da aslında bir çok farklı aktivite de yapabilirsiniz..


Fiyat Almak İstiyorum