İSLAMİ VİLLALAR \ Bodrum İslami Villalar
  • Bodrum İslami Villalar

Enerjinin huzurun, sakinliğin ve de kalabalığın iç içe geçtiği bir başka şehir daha belki de yoktur ülkemizde Bodrum kadar.. Canlılığı arayanlar için 4 mevsim canlı ve yaşayan, sakinliği arayanlar için kuytu koylarına kendinizi atabileceğiniz bir yerdir Bodrum.

Bodrum denilince akla gelenler saymakla bitmez. Kireçle boyanmış beyaz taş evler, çivit mavisi pencereler, sakin koylar, huzurlu ve gülümseyen insanlar Bodrum denilince ilk akla gelenler. Bu saydıklarımız bile, şehrin yorucu bunaltıcı atmosferinden bıkmış insanları Bodrum'da yaşamaya, Bodrum'da huzur dolu bir tatile ikna etmeye yetiyor. Emeklilik hayatli kuranların dilinde, Bodrum'da alınacak bahçeli bir ev yada villayı duymuşuzdur mutlaka..  
 
**..

Ülkemizin en çok rağbet gören Popüler tatil beldesi Bodrum artık her kesimden her görüşten aileyi ağırlayacak otelleri ve villarıyla tatilcilere konaklama imkanı sunmaktadır.

Bodrum Özel Havuzlu Korunaklı Villalar ise, özellikle ailesiyle birlikte gözlerden uzak bir tatil geçirmek isteyenler için hizmet vermektedir. Bu villalarda gerek İslami görüşe sahip, gerekse geleneksel değerlerine bağlı aileler, erkekli kadınlı havuza girmek yerine özel havuzlu villada istedikleri gibi havuz keyfi yapabilmektedir.

Gayet konforlu olan Bodrum İslami Villalar, her bütçeye hitap eden seçenekleriyle, dışarıdan görünmeyen korunaklı havuzlarıyla değerlerinizden taviz vermeden bir tatil yaşamanıza olanak sağlıyor.

Bodrum İslami Muhafazakar Villalar içinde Alya Sierra Bodrum İse ayrı bir yer teşkil etmektedir. Torba yakınlarında konumlanan lülk ve konforun muhteşem buluşması Alya Sierra, İslami Tatil anlayışında ailesiyle birlikte gözlerden uzak dingin bir tatil geçirmek isteyenler için fevkaladenin fevkinde bir yer..

Eşsiz doğası ve manzarasıyla görenleri kendine hayran bırakan Alya Sierra Bodrum, Bodrum merkeze 4 kilometre mesafede, Torba sahiline ise sadece 2 kilometre mesafede bulunmaktadır. 
BODRUM'da ayriça Türkbükü'nde bulunan alkolsüz hizmet veren otel de  bulunmaktadır. 


Fiyat Almak İstiyorum