ALKOLSÜZ İSLAMİ OTELLER \ Bodrum Alkolsüz İslami Oteller
  • Bodrum Alkolsüz İslami Oteller

Her yıl yapılan yaz tatili planlarının başında yer alan Bodrum, ülkemizin ünü dünyaya yayılmış en önemli tatil beldelerinden biridir. Koyları, doğası havası tarihi ve turistik gezi alanları ile Bodrum tatilcileri dolu dolu bir tatil yaşamaktadır her zaman..

Son son yıllarda açılan muhafazakar oteller sayesinde artık bölgede İslami yaşantıya sahip aileler de gönüllerince tatil yapmaktalar. Bay bayan havuzları ayrı, alkolsüz aile oteli şeklinde hizmet veren bu otellerin bazılarında bayanlara özel plaj imkanı da bulunmaktadır. Bu sayede İslami Ölçülere göre tatil yapmak isteyen bayanlara çok daha geniş imkanlar sunulmaktadır.   

***

Helal Tatil Türkiye'de tatil denilince akla gelen ilk yerlerden olan Bodrum, yerli ve yabancı binlerce turistin her yıl akın ettiği bir tatil cennetidir. Elbette Bodrum'u bu kadar ünlü ve cazip hale getiren bir çok önemli sebep var. Tarihi zenginlikleri ve doğal güzelliklerinin yanı sıra, tertemiz havasıyla da tatilcilere keyfine doyum olmaz tatil yaşatmaktadır.

Hiç kuşkusuz Bodrum kendine has özellikler taşıyan, plajları, doğası, koyları ve denizi ile görenleri kendine hayran bırakan bir tatil beldesidir. Muğla'nın en bilinen ve en çok turist çeken ilçelerinden olan Bodrum, bugün dünyanın gözdesidir. Bodrum hem tarihi ve kültürel zenginliği ile hem denizi ve plajları ile hem de doğal güzellikleriyle misafirlerine doyumsuz bir tatil keyfi yaşatmaktadır. 

Esasında tatil cenneti ülkemizin 3 tarafının denizlerle kaplı olması, ülkemizin  yerli ve yabancı turistlerin gözünde cazibe merkezi haline getiriyor. Yaz Otelleri oldukça yoğun olan Akdeniz ve Ege Bölgesi'nin yanında Marmara ve Karadeniz'de turistik amaçlı açılan otellerin sayısı oldukça fazladır.

Öte yandan Muhafazakar Kesimin tatil anlayışına yönelik açılan İslami Oteller, artık en bilinen tatil beldelerinde bile mevcut. Yerli ve yabancı turistlerin yazları akın ettiği Bodrum'da şimdilerde oldukça fazla sayıda tesettür otel açılmakta. Hatta Bodrum Alkolsüz İslami Oteller her geçen yıl rakam olarak daha da artmakta. İslami Otel işletmecilerinin normal konseptte hizmet veren otelleri aratmayan konforlu ve şık hizmet bu otellere rağbeti arttırmakta. Üstelik dinin emirlerini yaşamaya çalışan ailelerin beklentilerine önem veren Alternatif Otel sahipleri, Bodrum Alkolsüz İslami Oteller sayısının hızla artmasına katkı sağlamaktadır.

Ailesiyle ya da tek olarak bu yaz Bodrum'da helal tatil yapmak isteyenler, artık gönül rahatlığı ile "Yaşantıma uygun bir otel bulabilir miyim?" kaygısı çekmeden rahatlıkla tatil yapabilirler.

Bodrum'da bulunan Tesettür Oteller arasından bütçenize ve şartlarınıza uygun bir oteli sitemizden seçip huzurlu bir tatil geçirmek için indirim formlarımızdan doldurabilirsiniz.

Bodrum Alkolsüz İslami Oteller, sizi bu yaz Bodrum'un tarihi ve doğal güzelliklerini yaşamanız için bekliyor.


1-) Bodrum Herşey Dahil İslami Oteller

Bodrum artık her görüşe hitap eden otelleriyle daha renkli daha cıvıl cıvıl.. Eskiden istediği tatil beldesinde tatil yapma imkanı bulamayan muhafazakar görüşlü aileler, İslami Tatil anlayışının gelişmesi ve buna bağlı olarak İslami Oteller'in açılmasıyla birlikte, Türkiye'nin en önemli tatil beldelerinde tatil yapma olanağı bulabilmekteler.

Bodrum Herşey Dahil İslami Oteller ise, alkolsüz bir otelde konaklamak ve Herşey dahil hizmeti almak isteyen ailelere hizmet vermektedir.

2-) Bodrum denize sıfır İslami Oteller
Bodrum'da bulunan denize sıfır İslami Oteller arasında 5 yıldızlı olan da vardir; 4 yildızlı olanlar da.. Ancak Bodrum denize sıfır İslami Oteller İslami oteller arasında  en çok tercih edilen otellerdir. Yilin büyük çogunluğunu çalısarak geçiren kişiler ve şehir hayatında betonlar arasında büyüyen çocukları olan aileler denize kuma güneşe ve doğaya hasret duymaktalar. Bu yüzden doğası yeşil ve konum olarak denize sıfır olan oteller fazlaca tercih edilmektedir.


3-) Bodrum 5 yıldızlı İslami Oteller
Bodrumda sayiları az olsa da misafirlerini muhafazakar değerlere uygun ağırlayan, hi

4-) Bodrum Alkolsüz Oteller

Bodrum Alkolsüz İ
5-) Bodrum'un en iyi İslami Otelleri


6-) Bodrum Bayanlara Özel ayrı plajı olan oteller
Bodrum bayanlar plajı olan oteller ne yazık ki 5 yildizli oteller içinde bulunmamaktadır. Zaten ülkemizde 4 tane bayanlara özel plajı olan otel vardır. Bu oteller de bodrum sınırları içerisinde değildir. 

Angel's Marmaris, Adenya, Adin Beach, Wome Deluxe gibi otellerin bayanlara özel plajı vardır. 


Bodrum'da gezilecek yerler

Yaz sezonunda günün her saatinde canlı olan Bodrum, bugün yerli ve yabancı turistlerin cazibe merkezi haline gelmiştir. Beyaz evleriyle, daracık sokaklarıyla, antik evleriyle, yemyeşil doğası ve tertemiz havasıyla Bodrum, görmeyenlere mutlaka gitmesini tavsiye edeceğimiz bir tatil beldesi. İşte Bodrum'a gidecekler için gezip görmelerini tavsiye edeceğimiz mekanlar:


1-) Tarihi Bodrum Kalesi

Bodrum Kalesi, bodrum adeta simgesi haline gelmiş tarihi bir güzelliktir. Bodrum her ne kadar tatil cenneti bir belde olarak ün yapsa da Bodrum'un her köşesinde tarihten bir esinti bir eser bulmak mümkün. Hiç kuşkusuz Bodrum'un tarihine yolculuğa çıkaran yapıtların başında Bodrum Kalesi gelir. İçinde bulunan dünyanın en büyük ikinci sualtı arkeoloji müzesi de gezilemeye değer.2-) Talan edilen tarihimiz Halikarnas Mozolesi

Bodrum sınırları içinde bulunan Halikarnas Mozolesi aslında talan edilen tarihimizin canlı örneğini teşkil etmektedir.
Bugün çok az kalıntılarına rastlanan tarihi mirasımızı yerli ve yabancı turistler ziyaret etmek için akın akın gelmektedir. Dünyanın 7 harikasından biri olarak kabul edilen mozolenin yerinde sadece kalıntılar olsa da kaybolan tarihimizi görmek sizde çok farklı duygular uyandıracaktır.3-) Bodrum Antik Tiyatro

Bodrum her sokağı, her yamacı tarih kokan, binlerce yıl onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış bir tatil beldemizdir. Yapılış tarihi tam olarak bilinmese de, Bodrum Antik Tiyatro'ya gitmek; binlerce yıl önce inşa edilen tarihi mirasımızı görmek, taşlarına dokunmak sizleri tarihin gizemli yollarına sokacaktır. Bodrum Antik Tiyatro, Bodrum'da tatil yapacakların gezi listelerinin başında olması gereken bir tarihi mekan diyebiliriz.4-) Bodrum Koyları
Bodrum Koylarına yapacağınız tekne turları ile, deniz havasını ciğerlerinize kadar çekebilir; Bodrum'un bakmaya doyamayacağınız güzellikteki koylarını gezebilirsiniz. Aspat Koyu, Bağla Koyu, Bardakçı Koyu size gezmeyi önerebileceğimiz koylardan..Bodrum'da hangi aktiviteleri yapabilirsiniz? 

* Mavi turlara katılmadan dönmeyin... Bodrum'un koyları görülmeye değer.

Bodrum'da gezilecek yerler sayfamıza katkı da bulunmak İstiyorsanız, Bodrum'da sizin keşfettiğiniz ancak kimsenin bilmediği özel mekanlar ve aktiviteler varsa, lütfen yorum bölümünde paylaşın.. Bodrum'a gidenler nereleri gezebilir? Yorumlarınızı bekliyoruz..

^^^^
 

Fiyat Almak İstiyorum