ALKOLSÜZ İSLAMİ OTELLER \ Ayvalık Alkolsüz İslami Oteller
  • Ayvalık Alkolsüz İslami Oteller

Eşsiz doğası, muhteşem manzaraya sahip koyları ve plajları ile Balıkesir'in Ege'ye doğru bakan kıyısında konumlanmış Marmara Bölgesi'nin nadide tatil cenneti Ayvalık, tatilcilere sunduğu çok farlı aktivite imkanları ile misafirlerine unutulmaz bir tatil keyfi yaşatıyor.

Eski çağların izlerini günümüze taşıyan ayvalık sadece yerli değil, yabancı turistlerin de tatil yaptığı, şirin bir tatil beldesidir. Balıkesir merkeze 1 saat 50 dakika, İstanbul'a ise sadece 5 buçuk saat uzaklıkta bulunan Ayvalık, özellikle İstanbul'a yakınlığından dolayı da tatil için tercih sebebidir.


Bölgede Muhafazakar ailelerin de değerlerinden taviz vermeden tatil yapabileceği oteller hizmet vermeye başlamıştır. IVY Terracce Ayvalık'ta yeni hizmet vermeye başlayan denize sıfır alkolsüz aile otelidir. Yani her ne kadar Akdeniz bölgesinde muhafazakar değerlere uygun hizmet veren oteller yoğunlaşmış olsa da, artık Ege kıyılarında da İslami kesime hitap eden oteller açılmaya başlamıştır.
****
Alkolsüz İslami Oteller her ne kadar Akdeniz kıyısında yoğunlaşsa da artık İstanbul'a yakınlığı ile fazlaca tercih edilen Balıkesir ve çevresinde bulunan muhafazakar oteller, İslami yaşantısı olan ailelere huzurlu tatil yaşama imkanı sunmaktadır.

Midilli Adası'nın tam karşısında yer alan Balıkesir merkeze yaklaşık 2 saat, İstanbul'a ise 5.5 saat uzaklıkta bulunan Ayvalık, artık İslami Otelleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. İslami Oteller bakımından henüz yeterli sayıya ulaşmamış bir tatil beldesi olsa da, Ayvalık

Fiyat Almak İstiyorum