İNDİRİMLİ OTELLER

  • İndirimli İslami Oteller \ Alanyanin en iyi denize sıfır İslami Muhafazakar Oteli Wome Deluxe OtelTatil hakkında şimdiye kadar ne yaşadıysanız her şeyi unutun! İslami Tatil deyince aklınıza ne geliyorsa onları da beyninizden silin atın ! Alanya'nın en konforlu, en iddialı, en lüks denize sıfır 5 yıldızlı İslami Oteli Wome Deluxe Otel, bu yaz sizi, hayallerinizin ötesinde bir tatil yaşamaya çağırıyor...

Wome Deluxe hizmet kalitesiyle, modern ve farklı mimarisiyle, yemyeşil doğası mis gibi havasıyla, tek kelimeyle başınızı döndürecek..  

Evet Alanya'nın en yeni en gözde İslami Oteli Wome Deluxe, manevi değerlerinizden taviz vermeden, İslami ölçülerde tatil yapmak isteyenlere geniş olanaklar sunuyor. Erkek ve bayan olmak üzere ayrı ayrı dizayn edilen açık ve kapalı havuzlar, bayanlara özel masaj odaları ve tesettürleriyle rahat hareket edebilecekleri özel mekanlar ve çok daha fazlası Wome Deluxe farkıyla hizmetinizde..

Konforu ve rahatlığı zirvede yaşamak mı istiyorsunuz? O halde Wome Deluxe...


TELEFON: 0 532 527 58 47


2023 Wome Deluxe fiyat listesi hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun...
İddia ediyoruz ! Daha önce böylesine şık, böylesine konforlu, böylesine kendinizi adeta masal diyarında hissedeceğiniz bir otelde tatil yapmadınız. Diyoruz ya "Wome Deluxe'de başınız dönecek" İnanın boşuna değil.

Wome Deluxe Otel'e ilk adımınızı attığınızda hissedeceğiniz ilk şey, kendinizi çok özel biri olarak göreceğinizdir. O ana kadar kendinizi çok ihmal ettiğinizi düşünecek, yılların yorgunluğunun bir ödülü olarak "İyi ki Wome Deluxe'u seçmişim" diyeceksiniz. Bir yanınızda yemyeşil orman manzarası, bir yanınızda masmavi deniziyle büyüsüne kapılacağınız İncekum... Krallara layık özel konukseverlik, konfor, şıklık ve çok daha fazlası sizi bekliyor bu yaz..RÜYA GİBİ BİR TATİL

Yemyeşil doğanın ve masmavi denizin muhteşem buluşmasına şahitlik eden Wome Deluxe Otel Alanya Avsallar'da, misafirlerine rüya gibi bir tatil yaşatıyor. Düşünün ki Orman içinde denize giriyorsunuz; yemyeşil ağaçların altında havuz sefası yapıyorsunuz. İşte bunlar hayal değil gerçek... Üstelik muhafazakar görüşlü ailelerin her türlü hassasiyetine dikkat edilen Wome Deluxe Otel'de, tesettürlü bayanların rahatlıkla denize ve havuza girmeleri için her türlü önlem alınmıştır.  
GENİŞ VE FERAH ODALAR

İnsan bir tatilden ne bekler mesela? Doğayla iç içe olayım der; denize güneşe doyayım der; özel masajlarla tepeden tırnağa yenileneyim der; tertemiz havayı içime çekeyim huzurla dolayım der.. Kısacası tatil denilince bir kişi baştan sona kendini resetleyebileceği dingin bir tatil ister.. İşte bütün bunları yaparken de değerlerine uygun bir otel ister..

İslami Tatil'in en konforlu adresi Wome Deluxe Otel, beklentilerinizi hem sonuna kadar karşılar; hem beklentilerinizin ötesinde hizmetleriyle sizlere hayallerinizin ötesinde bir tatil yaşatır. Üstelik dini değerlerinizden taviz vermeden tatil yapabilme imkanıyla...  
CEP NO:
0 532 527 58 47 TATİL DEĞİL SANKİ MASAL


Sıra dışı bir tatil yaşamaya hazır olun... Bu yaz kendinizi ve sevdiklerinizi sonuna kadar şımartmanın tam vakti. Her anı özel her anı dopdolu, her anı huzur dolu tatilinizde adeta bir masalın içindeymiş gibi hissedeceksiniz kendinizi. Alanya'nın en güzel plajı İncekum mevkiinde bulunan Wome Deluxe Otel, tam da yeşil ve denizin buluştuğu noktada konumlanmıştır. Arkanızda yemyeşil çam ağaçlarıyla dolu orman, önünüzde uzayabildiğince masmavi deniz.. Ve yanınızda sevdikleriniz..

İddia ediyoruz! Wome Deluxe'de tatil yapmadıysanız, hayallerinizi süsleyen tatili yapmadınız sayabilirsiniz. Mesela en ufak detayların bile göz ardı edilmediği otelimizde Akdeniz'in nemli havasından etkilenmeden yemyeşil orman içinde, serin serin deniz keyfi yaşayabilirsiniz.  
5 yıldızlı denize sıfır Aile Oteli

120.000 m2  üzerine inşa edilen Wome Deluxe, hiç kuşkusuz alkolsüz aile otelleri içerisinde en konforlu ve en huzurlu olanıdır. Daha önce gittiğiniz İslami Otellerin hiç birinde bulamayacağınız hizmet kalitesini daha otelimize adımınızı atar atmaz hissedeceksiniz. Helal Tatil anlayışının en iyi yaşatıldığı Wome Deluxe Otel'de  arayıp da bulamayacağınız hiç bir şey yok.
 
Eğer istediğiniz ailenizle birlikte keyifli bir tatil yaşamaksa kesinlikle Wome Deluxe..
eğer dini değerlerinizden ödün vermeden huzurlu bir tatil yaşamak istiyorsanız kesinlikle Wome Deluxe; ve yine konfor ve şıklığı zirvede yaşamak; "Verdiğim paraya değsin" diyorsanız kesinlikle ve mutlaka Wome Deluxe...

İslami Tatil anlayışını en iyi temsil eden Wome Deluxe Odaları, Wome Deluxe bay ve bayan havuzları, Wome Deluxe restoranı - yemekleri tam sizin istediğiniz gibi muhafazakar görüş ve hassasiyetle hazırlandı.. Mutfağında sadece helal sertifikalı ürünlerin kullanıldığı Otelimizde istemediğiniz hiç bir manzara ile karşılaşmazsınız.TELEFON: 0 532
 527 58 47

Fiyat Almak İstiyorum